Zayn malik hayatı özet

'Biyografi' forumunda Yasemin tarafından 10 Mart 2014 tarihinde açılan konu


 1. Zayn malik hayatı kısa özet

  Zain Javadd Malik veya bilinen adıyla Zayn Malik 12 Ocak 1993 yılında İngiltere'de dünyaya gelmiştir.

  Zayn Malik One Direction adlı müzik grubunun üyelerinden birisidir.Zayn Malik'in babası Pakistanlı Yaser Malik ve annesi İngiliz Tricia Malik'tir. Malik'in üç kız kardeşi var Doniya, Waliyha ve Safaa. Bradford'un East Bowling tarafında büyümüştür.

  İlk okulda Lower Fields'a ve lisede Tong High School'a gitti. Zayn küçüklüğünü Küçükken başa çıkılması zor biriydim. Biraz hiperaktiftim ki annem bile beni çocuk arabasında gezdirirdi.diye anlatıyor. 2010 yılında Malik X-Factor'e Let Me Love You" şarkısıyla katıldı.

  Ancak Boot Camp'ta diğer grup üyeleri gibi elendi. Nicole Scherzinger onların elenemeyecek kadar yetenekli olduğunu düşündüğü için Liam Payne , Niall Horan , Louis Tomlinson , Harry Styles ve Zayn'e yarışmaya grup katagorisinde devam etmelerini tavsiye etmiştir.

  Beşi One Direction isimli bir grup kurarak gruplar kategorisinde yarıştılar. On hafta sonunda finale kadar yükselen grup yarışmayı üçüncülükle bitirdi. One Direction ile 8 single ve 3 stüdyo albümüne imza atmıştır. 2012 yılında grubun 2. stüdyo albümü Take Me Home çıkmıştır.

  Grup 2013 yılının Kasım ayında 3.stüdyo albümleri olan Midnight Memories'i yayınlamıştır.

  zayn-malik-.jpg