zayıflatan ruj

'Sağlıklı Yaşam' forumunda ayla tarafından 31 Ağu 2009 tarihinde açılan konu

 1. Zayıflatan ruj
  Fuze adlı iştah kesen enerji içeceği ve popüler kozmetik markası Too Faced bir araya gelip, dudağa sürüldüğünde vücudu incelten parlatıcı ruj ürettiler.
  Sürüldüğünde iştah kesme özelliği olduğu iddia edilen parlatıcı rujun sloganı “Asla kalçalara değil, her zaman dudaklara.”
  Kadınların takıntılı olduğu konu ile kullanmaktan hoşlandığı şeyi çok iyi yakalamış bu iş birliği. İki özelliği ortak kümede birleştiren iki şirket yeni bir kozmetik trendine öncülük ediyor olabilir. Şayet dudak şişirme özelliği olan parlatıcıların da ilk yaratıcılarındandı Too Faced firması.
  Firmanın üretiminin ardından şişirici piyasası patlamıştı. Niyeti bir taşla iki kuş vurmak isteyenlere iştah kestiği için incelme vaadiyle dudak parlatan bu ürün üç farklı aromada piyasaya çıkmış durumda. İncelmenin ve güzelleşmenin yanı sıra bu ürünle pazarlamanın da mucize dünyasına adım atılmış olunuyor
   
 2. Cevap: zayıflatan ruj

  Eee yok artık..
   
 3. Cevap: zayıflatan ruj

  bende yeni öğrendim büşracım varmış:)
   
 4. Cevap: zayıflatan ruj

  Hayret bişey :))
   
 5. Flu

  Flu

  Cevap: zayıflatan ruj

  İyice saçmalamaya başladılar bu konuda yok daha neler insanların kullanıldığı kocaman bir sektör haline döndü bu sadece ticaret, asla inandırıcı değil bence..Paylaşım için teşekkürler.
   
 6. Cevap: zayıflatan ruj

  Bir bu eksikti :f196:yemeyince olur biter :f63::)
   
 7. Cevap: zayıflatan ruj

  Ben bu rujdan kullansam ne olurum acaba..:)

  Cin Ayşe..:f30::f30:
   
 8. Cevap: zayıflatan ruj

  Ezlemim bence sen bu rujdan olabildiğince uzak dur senin yakın durman gereken tek yer buzdolabııııı :f30: :f30: