Zayıflatan Parfüm Çıktı!

'Kadınca' forumunda zamaneanne tarafından 15 Ara 2012 tarihinde açılan konu

 1. Zayıflatıcı Parfüm Çıktı  [​IMG]


  Kozmetik dünyası bu haberle sarsıldı. Fransız kozmetik markası “Velds güzellik dünyasını sarsan bir buluşa imza attı ve Veld's Prends-Moi kokusuyla sizi zayıflatacağını iddia etti.

  İnanılmaz ama gerçek olan bu parfümle ilgili pek çok da araştırma yapılmış. Bağımsız bir Fransız biyolojik araştırma merkezi denetiminde yapılan testlerde 18-75 yaş arasındaki kadınlara 28 gün düzenli olarak “Prends-Moi kullandırılmış. Bu testlerin sonucunda katılımcıların %75'i yeme alışkanlıklarında azalma olduğunu belirtmiş.

  Parfüm Nasıl Zayıflatıyor?

  Parfümün içeriğindeki özel formül, keratinositlerle (derinin üst kısmında bulunan epitel hücrelerle) birleşince, ciltteki b-endorfinlerin açığa çıkmasını destekliyormuş. Böylece keyif mesajı bir nörondan diğerine, oradan da beynin koku bölümüne iletilerek rahatlama, stresten uzaklaşma ve keyif hali ortaya çıkıyormuş. İnsan keyiflenince de atıştırma, ekstra yemek yeme gibi beslenme ihtiyaçları ortadan kalkıyor. Aynı zamanda, Betaphroline maddesinin parfümdeki kafein ve karnitin ile birleşmesi sonucunda oluşan bileşik, cilde masaj yapıldığında yağ yakıcı etki sağlıyormuş.

  Zayıflatıcı Parfümün Fiyatı:

  Türkiyede de satışta olan Veld's Prends-Moi parfümü tüm eczanelerden ve parfümerilerden 139 TL'ye temin edebilirsiniz.
   
 2. Cevap: Zayıflatan Parfüm Çıktı!

  İlginç ve soru işaretleri doğuran bir haber...
  Açıkçası inanmak güç :)
  Teşekkürler editörüm
   
 3. Cevap: Zayıflatan Parfüm Çıktı!

  hangi eczanelerde var..nerden alınır. nerde satılır bilen var mı
   
 4. Cevap: Zayıflatan Parfüm Çıktı!

  Türkiyedeki tüm eczanelerde olduğu söyleniyor ama önce bir doktora danışmakta fayda var tabi...