Zayıflamak İstiyormusunuz?

'Sağlıklı Yaşam' forumunda Yasemin tarafından 4 Temmuz 2013 tarihinde açılan konu


 1. Zayıflamak İstiyorsanız  Zayıflamak istiyor ve bunu bir türlü başarmıyorsanız sizlere dikkat etmeniz gereken bir kaç küçük öneri sunmak istiyorum bu küçük ayrıntılara ve önerilere dikkat ederseniz hem sağlıklı olur hem daha kolay kilo verebilirsiniz.

  Zayıflamak istiyorsanız kesinlikle öğün atlamayın yapılan en büyük yanlışlardan birsidiri öğün atlamak.Kendinizi aç bırakarak zayıflayamazsınız özellikle kahvaltıyı asla ihmal etmeyin.Atladığınız her öğün vücudunuzun alması gereken ihtiyacı olan besinleri ve maddeleri alamamasına neden oluyor.Bu durum ilerki saatlerde sizi daha da çok acıktırıyor ve düşünmedne beslenmenize dikkatszizce kilo yapıcı yiyecekleri tüketmenize neden oluyor.

  Yapılan güzel bi rkahvaltı sonrasında öğlen yemeğine kadar vücudunuzun ihtiyaçlarını karşılamış olursunuz.Açlık hisside yaşayamayacaksınız.Kahvaltı yapmayıp atlarsanız öğlen yemeğine kadar acıkır mutlaka bir simit yada bir poğaça yeme ihtiyacı hissedersiniz ve kilo yapan yiyecekleri yemek zorunda kalırısnız.Öğlen yemeğinizde sebze ağırlıklı menü tercih edin.Akşam yemeklerinde hafif yemekler yemeyi tercih edin bu şekilde beslenmeyi tercih ettiğinizde kilo almazsınız ayrıca sağlıklı beslenmiş olursunuz.

  Kısacası zayıflamak kilo vermek istiyorsanız alışmış olduğunuz hiçbir öğünü atlamayın özellikde kahvaltıyı kesinlikle atlamayın.

  [IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/kilo-vermekiistiyormusunuz-4654.jpg]kilo-vermekiistiyormusunuz-4654[/IMGALT]