zayıflama aletleri ve fiyatları

'Sağlık Rehberi' forumunda Büsra tarafından 12 Ağu 2010 tarihinde açılan konu

 1. zayıflama aletleri ve fiyatları
  zayıflama aletleri
  zayıflama aletlerinin fiyatları
  zayıflama aletleri ve fiyat listesi  Koşu Bandı: Koşu bantları, kapalı mekanlarda da rahatça koşabilmek için üretilmiştir. İstediğimiz zamanlarda dışarı çıkamayabiliriz ya da hava her zaman müsait olmayabilir. Çevremizde rahatça koşu yapabileceğimiz yerler de olmayabilir. Bu durumlarda başvurulan ve oldukça etkili bir alettir.

  Termal Zayıflama Şortu: Bu ürün, özellikle karın bölgesindeki yağlanmadan şikayetçi olanlar ve doğal yollarla zayıflamak isteyenler için ideal bir zayıflama yöntemidir. Genelde tuzla birlikte satışa sunulur. Giyildiği andan itibaren etkisini gösterir ve yaklaşık 3 hafta içinde gözle görülür zayıflama sağlar.

  Egzersiz Minderleri: Üzerinde mekik, şnav gibi egzersizlerin daha kolay yapılmasını sağlar.

  Egzersiz Çubukları: Spor yaparken vücudun daha rahat hareket ettirilmesini ve yapılan spora dayanıklılığı sağlar.

  Step Aletleri: İleri geri adım atmakta kullanılan teknolojik üründür. Jimnastiğin belirli bir düzende gerçekleşmesine yardımcı olur ve hareketleri kontrol altına alır.

  Zayıflama Bisikleti: Tıpkı koşu bandı gibi kapalı ortamlar için üretilmiştir. İstenilen zamanda bisiklete binilmesini ve spor yapılmasını sağlar.

  Zayıflama Kemeri: Beldeki yağlardan şikayetçi olanlar için üretilmiştir. Titreşimli ve saunaya özel oanları vardır. Kullanılmadan önce kullanım kılavuzunun mutlaka okunması gerekir. Bel rahatsızlığı olanların kullanması tavsiye edilmez.

  Bu aletlerin fiyatları 30 ve 250 arası markasına göre seçiliyor..Net bir sonuç bulamadım..
  [/COLOR]