Zayıf görünmek için nasıl giyinmeli kadın

'Kadınca' forumunda Habibe tarafından 16 May 2016 tarihinde açılan konu

 1. Zayıf görünmek için nasıl giyinmeli kadın

  Çok fazla kilonuz olmayabilir. Fakat buna rağmen kafanıza takıp her giydiğinizin sizi kilolu gösterdiğini düşünebilirsiniz. Bunun için de çok bol giyinip kilolarınızı saklamak isteyebilirsiniz. İşte düşmüş olduğunuz ve düşeceğiniz en büyük hatalardan biri de budur. Kilolarınızı saklamak için büyük, bol kıyafetler giymeniz aksine sizi daha da kilolu gösterecektir.

  Zayıf görünmek için İlk öncelikle bedeninize en uygun kıyafeti seçip giyme işleminizi tamamlamalısınız. Seçmiş olduğunuz iç çamaşırlarınızın da sıkmayacak ölçüde olması önemli bir unsurdur. Bunun da haricinde çok büyük desenli kıyafetleri tercih etmeniz sizi daha da kilolu gösterecektir. Hantal biriymiş gibi görünmenize sebep olacaktır. Kilolu olan bayanlarımızın kıyafet tercih ederken yana çizgileri olan kıyafetleri tercih etmemeleri gerekir. Boyuna çizgili kıyafetleri tercih etmeleri onları daha zayıf gösterecektir. Yine aynı şekilde koyu renk pantolon veya kazak türünü tercih ederlerse daha zayıf görüneceklerdir. Basenleri geniş olan bayanların ise basenlerine göre tunikler tercih etmeleri basenlerinin kapanmasını sağlayacaktır. Böylelikle dışarıdan daha orantılı bir vücuda sahip görüntüsü verilebilir. Kilolu bayanlarımızın ayakkabı tercih ederken de topuklu ayakkabı tercih etmeleri onları olduklarından daha uzun gösterecek ve daha ince bir vücuda sahipmiş gibi görünmelerini sağlayacaktır. İnce topuklu ayakkabı tercih etmelerini öneririm fakat ince topuklu ayakkabı giyemiyorlar ise platform ayakkabılar da tercih edebilirler.

  Bayanlarımız her şekilde güzeldirler. Dış görünüşleri için değil öncelikle sağlıkları için zayıflamaları onları daha mutlu birer birey yapacaktır. Görünüşleri değişen bayanlarımızın da özgüvenleri yükselecek ve toplum içerisinde daha sosyal bir yapıya sahip olacaklardır. Ne giydiklerinin çok bir önemi kalmayacak renk renk kıyafetler seçecekler, kıyafetlerinin çizgilerine bakmaya gerek duymayacaklar. Sonuçta ona ne giyse yakışır… Bol kıyafetlerini daraltmak yerine yeni kıyafetler ile yollarına devam edecekler…

  Sağlıklı kalın…

  Esra Öztürk
   
Yükleniyor...