Zarif alyans modelleri

'Moda Rehberi' forumunda Blue tarafından 17 Kasım 2008 tarihinde açılan konu


  1. Nişan yüzüklerinin hayatımızda çok önemli yeri vardır. Nişan yüzüğü dayanıklı olmalıdır çünkü eşe karşı duyulan aşk ve bağlılığın sembolüdür. Ömür boyu takabileceğiniz ve eşinize onunla birlikte hayatınıza devam etmek istediğinizi hatırlatabilecek mükemmel bir nişan yüzüğüne sahip olmak önemlidir. Aynı zamanda sevgi ve bağlılığınızı göstermek için pahalı nişan yüzüklerine gerek yoktur. Çoğu kimse pırlanta hatta beyaz altın ya da platin nişan yüzüğü satın alacak güçte değildir.

    Nişan yüzüğü bir ömür boyu takılır ve size eşinize olan aşkınız ve bağlılığınızı hatırlatabilmesi için dayanıklı bir malzemeden yapılmış olması önemlidir. Nişan yüzüğü seçimi çok önemlidir ve doğru yüzüğü seçecek kişi nişanlınızdır. Yüzüğün madeni , taşı ve işçiliği eşinizin zevkine göre klasik ya da modern olabilir. Erkekler eşlerinin takmaktan hoşlandığı tür mücevherleri bulup bütçesine uygun bir yüzük seçmelidir. Nikah yüzüğüne ek olarak bir de alyans vardır. Bu da eşinizin kişilik ve zevklerine göre değişir.

    alyans modelleri.jpg alyans modelleri1.jpg alyans modelleri2.jpg alyans modelleri3.jpg alyans modelleri4.jpg alyans modelleri5.jpg alyans modelleri6.jpg alyans modelleri7.jpg
       2. hepsi çok şık 12. model benim alyansın modeli