Zaman Tüneline Fotoğraf Koyma

'Sosyal Medya' forumunda Bella tarafından 2 May 2012 tarihinde açılan konu

 1. Zaman Tüneline Resim Koyma,

  Facebook üzerinde yaptığınız durum güncellemelerini, yayınladığınız fotoğrafları ve duyuruları dijital olarak belgeleyen yepyeni bir tasarım. Zaman Tünelini şık bir arayüz ile hazırlanmış bir fotoğraf albümü ya da günlük olarak düşünebilirsiniz.

  Zaman Tünelinde görsel olarak en çok dikkat çeken şey kapak fotoğrafı. Bu kısma istediğiniz bir fotoğrafı koyarak profilinizi görsel açıdan daha şık hale getirebilirsiniz.

  Zaman Tüneli iki kolondan oluşuyor ve bu kolonlarda, en güncelden başlayarak eskilere doğru durum güncellemeleri, fotoğraflar ve arkadaşlar gibi bilgiler yer alıyor. Zaman Tünelinin en sonunda ise doğum tarihiz yer alıyor. Zaman Tünelinde geçmiş kısımlara da bilgiler eklenebiliyor. Mesela doğum tarihine gidip bir bebeklik fotoğrafı koymak mümkün.

  Facebook zaman tüneli kapak fotoğraf kısmı profiliniz açıldığı gibi en göze çarpan yer olarak karşımıza çıkıyor.Profilde en fazla görünür şekilde yer alan kapak fotoğraf kısmı düzenlememiz gereken kısımların en başında geliyor.Kendi göz zevkinize göre bir çok kapak fotoğrafı mevcut, bunlar arasında sizin için en uygununu seçip “kapak fotoğrafı yükle kısmından facebook profilinize ekliyebiliyorsunuz.Eklediğiniz fotoğraf zaman tünelizin kapak kısmınızda kalıyor ve istediğiniz zaman başka bir kapak fotoğrafı ile değiştirebiliyorsunuz.

  [​IMG]
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 7 Ara 2012