Yüzdeki Tüyler İçin Bitkisel Çözüm

'Kişisel Bakım' forumunda Yasemin tarafından 2 Kasım 2013 tarihinde açılan konu 1. Özellikle kadınların yüzlerindeki tüylenmesi oldukça rahatsız edici bir durumdur.Yüzde tüylenme sorunu olan kadınlar ne yapmalı yüzlerindeki tüylenme sorununun üstesinden gelebilmek için nasıl bir yol izlemeli.Özellikle
  hormon bozukluğundan kaynaklanan aşırı tüylenmeyi önlemek için aşağıdaki kür önerimizi deniyebilirsiniz.Bunun için sizlere çok özel bir bitkisel tarif vereceğim faydasını göreceksiniz emin olabilirsiniz bayanlar sabırlı olun yeter :f63:

  Yüzdeki tüylenmeye etkili olan Nane ve Aslanpençesi Kürü

  1 su bardağı kaynar suyun içine 1 tatlı kaşığı aslanpençesi koyarak 5 dakika kaynatın. Sabah kahvaltısından sonra ve akşam yemeğinden önce için.Hazırladığınız ve kullandığınız bu kür hormonları dengeleyerek, tüylenmeyi önler.

  Ayrıca nane ,le hazırlanan kür tarifimiz ise şöyle:1 yemek kaşığı taze naneyi ince ince kıydıktan sonra ağzınızda çiğneyip üstüne iki-üç yudum su içerek yutun.Hazırladığınız bu kürü 15 boyunca düzenli olarak uygulayın ve bir kaç gün ara verin sonra yeniden devam edin 15 gün daha uygulayın.

  [IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/1yuzdeki-tuylere-bitkisel-cozum-37293.jpg]1yuzdeki-tuylere-bitkisel-cozum-37293[/IMGALT]