Yüz Şekline Göre Erkek Saç Kesimleri

'Sosyal Konular' forumunda Yasemin tarafından 14 Mart 2013 tarihinde açılan konu


 1. Yüz Şekline Göre Resimli Erkek Saç Kesimleri


  Erkekler için yüz şekline uygun saç kesim modelleri neler.2013 yılının en gözde erkek saç kesim modellerini sayfamızda bulabilirsiniz.

  Erkekler İçin Yüz Şekline Göre Saç Kesimi.Erkek saç modelleri genelde yüzü dengeleyecek biçimde olmalıdır.Bu yazımda yüz şekillerine ve bu yüz şekline sahip bayların kullanması gereken saç modelleri hakkında bilgi bulabilirsiniz.

  [​IMG]

  Oval yüz tipleri için;Oal yüz şekline sahipseniz,bu tarz uzun ve yuvarlak kesimli saçlar veya yan tarafları kısa,üst kısmı uzun ve öne doğru taranmış saç modellerini kullanabilirsiniz.Eğer uzun saç sevmiyorsanız saçlarınızın yan tarafı üst kısmına göre daha kısa kesilmeli ki yüz şeklini dengelemeli.Bu model keskin olan çene yapısına dikkati çekecektir.

  [​IMG]

  Kare ve Baklava şeklinde yüz;Baklava şeklinin garip gelebilir Kara bir yüz şekliniz varsa hemen hemen her tarzda ve kesimde saç modeli size yakışacaktır.Genlde üst kısmı havalı olarak şekillendirilen bu saçlar her zaman daha hoş görünür.Yan kısımlar havalı ve üst kısımlarda şekillendirilmiş olmalıdır yan kısımlara jöle ve wax gibi sabitleyiciler sürülmemelidir.

  [​IMG]
    2. Oval yüz tipleri için olan tavsiyelerinizi deneyeceğim... Sağolun