Yorgun Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

'Kişisel Bakım' forumunda Yasemin tarafından 21 Ocak 2014 tarihinde açılan konu


 1. Yorgun ciltler sağlıksız ve negatif görünüm verirler bunu hepimiz biliyoruz.

  Cildinizdeki bu yorgunluğu makyaj veya başka herhangi bir şey kapatamaz bunun için çok çaba sarfetmenize hiç gerek yoktur.Özel günlerinizde veya gündelik yaşantınızda, görselliğe önem veriyor olmanız kaçınılmazdır. Bunun için küçük maskelerle yorgun görünümün üzerine çizgi çekebilirsiniz.

  Yorgun görümle hasta ve bitkin görünmeniz olağan olduğunu unutmamalısınız.

  Cildinize canlılık ve parlaklık vermek için yüzünüde görünen bu yorgunluk ifadesini geride bırakmak için sizlere harika öneride bulunmak istiyorum.Göreceksiniz bu öneriyi ikkate aldığınızda cildiniz daha canlı ve parlak görünecektir.Size cildinizin yorgun görünümü yok edebileceğiniz harika bir önerimiz var bayanlar.

  Size ilk olarak gerekli olan şey 1 şişe maden suyu, 1 limon, 3 yemek kaşığı bebe yağı.

  Maden suyunu temiz bir kabın içine boşaltın, içine yarım limon suyu sıkın. Daha sonra içine bebe yağını ilave edin. İyice karıştırdıktan sonra, karışımı bir sprey şişesinin içine boşaltın. Cildinize bu karışımdan eşit miktarda sıkın ve yayın. Geceleri yatmadan önce, spreyinizi sıkın ve ertesi güne cildinizi hazırlayın. Ayrıca bu karışım harika bir makyaj öncesi bakımı olarakda çok etkili bir yöntemdir.

  yorguncilt-bakimi-.jpg