Yorgun Cildi Canlandırmanın Yolları

'Kişisel Bakım' forumunda Yasemin tarafından 20 Kasım 2013 tarihinde açılan konu


  1. Özellikle sabah kalktığınızda cildiniz yorgun ve bitkin bir görünüme sahip oluyorsa bunun için yapabilecekleriniz var elbetteki bayanlar.Cildinizi canlandırmanın pek çok yolu vardır eskilerin dediği gibi soğuk su ile yüzünüzü yıkadığınızda biraz olsun cildiniz canlanacaktır elbette fakat bu yeterli değildir yorgun cildinizi canlandırmak için.Bunun için sizlere özel bir maske tarifi paylaşmak istiyorum sizlerle.

    [​IMG]

    Cildiniz çok mu yorgun görünüyor ve siz bu yorgun ciltle dışarı çıkmak istemiyor musunuz? Panik yapmayın sizin için yorgun görünen ciltlere özel önerilerimiz olacak.Cildinizi canlandırmak için size harika bir önerimiz olacak bayanlar bu maskeyi cildinize uyguladığınızda göreceksiniz daha canlı bir cilde shaip olacaksınız yorgun görünen cildinizdan eser kalmayacak.

    Bunun için gerekli olan malzemeler:1 yemek kaşığı labneyi, 1 yemek kaşığı Bal ve 1 yemek kaşığı şeker ile birlikte güzelce karıştırın sonrasında bu maskesi yüzünüze sürün ve 15 Dakika yüzünüzde bekletin ılık su ile durulayın ve yüzünüzdeki canlılığı farkedin.