Yıpranmış Saçlar İçin Doğal Bakım

'Kadınca' forumunda Yasemin tarafından 26 Mar 2013 tarihinde açılan konu

  1. [​IMG]    Biz kadınların için nerdeyse güzlelik timsalidir saçlarımız bakımlı ve canlı saçlara sahip olmak her kadının hayalidir.Kışın soğuk hava şartları yazın güneşin etkisiyle saçlarımız yıpranır ve solgun bir görünüm alır bu solgun halindne saçlarımızı kurtarmak elimizde evinizde bitkisel yollarda çok vakit harcamadan saçlarınız için gerekli bakımı yapabilirsiniz.

    Yıpranmış ve Kurumuş saçlarımız için yapabilecepimiz en iyi canlandırma yöntemi zeytinyağı maskesidir.Yıpranmış saçlarımıza parlaklık vermek ve beslemek için 2 çorba kaşığı zeytinyağını ısıtın daha sonra bu yağı yavaş yavaş tüm saç diplerine ve derinize güzelce yedirin.

    Ayrıca Sıcak suda ıslattığınız bir havluyu sıktıktan sonra bir türban gibi başınıza sarın. Havlu soğurken bu işlemi iki veya üç defa tekrarlayarak, başın yağı iyice emmesini sağlayın. Sonra saçlarınızı yıkayarak, iyice durulamanız yeterli olacaktır.Yıpranmış ve çabuk kırılan saçlar için bu bakımı mutlaka denemelisiniz farkı göreceksiniz kısa sürede parlak saçlara sahip olacaksınız.
     
Yükleniyor...