Yıldönümü sürprizleri sevgiliye

'Önemli Gün ve Haftalar' forumunda Yasemin tarafından 27 Şubat 2014 tarihinde açılan konu


 1. Sevgiliye Yıldönümü sürprizleri  Sevgilinize yıldönümü süprizi yapmak istiyorsunuz ve bu konuda nasıl bir süpriz yapacağınıza bir türlü karar veremiyormusunuz.Hiç üzülmeyin yaızmızda sevgiliye yapılacak güzel yıldönümü süprizleri hakkında öneriler bulabilirsiniz.

  Sevgilinize yıldönümüze özel bir akşam yemeği süprizi yapabilirsiniz.Özellikle ilk yemek yediğiniz bir yer olabilir burası.Yada daha önce gitmediğiniz fakat gitmeyi her zamna hayal ettiğiniz bir yer tercihide yapabilirsiniz.Böyle güzel bir süpriz sevgilinizin çok hoşuna gidecektir.

  Ay dönümü ise yada onun gibi ufak birşeyse maddi bir hediyeye gerek yok fakat 14 şubat, yıldönümü, doğum günü birşey ise bence kesinlikle bir maddi hediye alınmalı. Bence kadınlara en güzel hediye kolye ve erkekler için ise saattir.

  Sevgiliyi her sürpriz sevindirir. Fakat yaratıcı olan sürprizler daha çok sevindirir bunu sakın unutmayın.

  Öncelikle 3 parça kağıt kesiyoruz. Bunlardan birisi mandalın üst kulağına, bir tanesi mandalın alt kulağına ve bir tanesi ile i love you yazan kısmı olan arka tarafına. Bunun boyutlarını siz aldığınız mandala göre değiştirebilirsiniz. Çünkü tüm tahta mandallar aynı boyda olmuyor.

  sevgiliye-süpriz-.jpg

  Öncelikle alt ve üst kulağına kağıtları yapıştırıyorsunuz. burada dikkatli olunması gereken şey kağıtlar aynı boyutta olmalı.

  Sonrasında ise arkadaki i love you yazan kağıdı hazırlıyoruz. Oraya ne yazmak istiyorsak yazıyoruz. Sonrasında ise en önemli olan kısmı geliyor; mandalı açık olarak yapıştıracağız. Daha sonra o kağıdı içine doğru yönlendirerek mandalı dikkatlice kapatıyoruz. Yani açıkken 2.resimdeki gibi yazı görünüyor, kapalı iken ise mandalın arasında kalıyor.