yılbaşında kim nerede sahne alıyor 2012

'Medya Bölümü' forumunda ZeuS tarafından 17 Aralık 2011 tarihinde açılan konu


 1. yılbaşında kim nerede sahne alıyor 2012
  2012 yeni yılda kim nerede sahne alıyor


  2012 Yılbaşında Hangi Sanatçı Nerede?
  2012 Yılbaşında Kim Nerede 2012 Yılbaşı akşamı rezervasyon fiyatları ne kadar?


  31 Aralık 2011 gecesi Deniz Seki, Bedük, MFÖ, Candan Erçetin gibi ünlü sanatçıların sahneye çıkacağı mekanlar;

  2012 Yılbaşı gecesi otellerde sahneye çıkacak sanatçıları dinlemenin fiyatı mekanına göre değişiyor. Barlarda çıkacak olanları izlemek için fiks menüden yararlanabilirsiniz.

  İşte 2012 yılbaşı programı belli olan sanatçılar ve kişi başı fiyatlar listesi;

  [​IMG] [​IMG]

  İSTANBUL

  Plaza Hotel'de


  Cumartesi geceleri, The Plaza Hotel Sky Barda unutulmaz konserler veren Erol Evgin, geçen senelerde olduğu gibi bu yılbaşı gecesi de The Plaza Hotel Sky Barda olacak. Kişi 400 YTL.

  Hilton'da

  Yılbaşı gecesinin İstanbul'daki en büyük organizasyonu, Serdar Ortaç'ın sahneye çıkacağı Hilton Convention Center'da yapılacak. Sanatçıyı dinlemek için ise 145 YTL ile 1650 YTL arasında değişen biletlerden bir tane almanız gerekiyor.

  Suada'da

  Denizin üzerinde yeni yıla girmek isteyenler için Suada'da MFÖ sizleri bekliyor olacak. Sürprizlerle dolu gecede Reina dj'leri ile coşabilir ya da performans sanatçıları eşliğinde dans etmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Bilet fiyatları ise 80 YTL ile 150 YTL arasında değişiyor.

  WOW'da  Funda Arar, yılbaşı akşamı WOW İstanbulda sahneye çıkacak. Funda Arar'la birlikte Lal'in de sahne alacak. Fiyatlar 119 YTL'den başlıyor.

  Günay'da

  İstanbul'un elit mekanı Günay'da yılbaşı gecesi Candan Erçetin, Ediz Onay-Grup Boğaziçi ve Berkant sahne alacak. Fiyatlar kişi başı 500 YTL.

  Efendy Showland'de

  31 Aralık gecesi Maslak Efendy Show Theater'da farklı konsepti ve bu gece için hazırlanan özel içeriğiyle bir yılbaşı karnavalı sizleri bekliyor. Murat Boz, Sıla ve Murat Dalkılıç'lı eğlence için 130 YTL ile 1200 YTL arasında değişen parayı gözden çıkarmalısınız.


  Hatay Dedeman'da

  Güzel popçu Banu Zorlu, yılbaşı gecesi Antakya Dedeman Otel'de sahneye çıkacak. Kişi başı 500'le 800 YTL arası.

  Bolu Koru'da

  Udi bestekar Coşkun Sabah, 2009'u Bolu Koru Hotel'de sahnede karşılayacak. Kişi başı 305 YTL.


  Uludağ Karina'da


  Yılbaşını İstanbul dışında karşılayacak isimlerden Deniz Seki, Uludağ Karina Hotel'de sahneye çıkacak.

  Bursa Suare'de

  Bursa'nın en iyi konser mekanlarından Bursa Suare'de Bursalılar Hande Yener ile yeni yıla girecek. Bilet fiyatları kişi başı 135 YTL.

  Kaya Artemis'te

  İbrahim Tatlıses yeni yıla ve yeni yaşına Kıbrıs Kaya Artemis Otel'de girecek. 30'unda gidip yeni yılın 2'sinde dönecek olanlar yılbaşı programına ulaşım, konaklama ve transfer dahil kişi başı 991 YTL.


  Emre İzmir Ooze'da

  Emre Aydın yılbaşı gecesi İzmir Ooze Venue'de sahne alıyor. Hemen ardından sahneyi Çirkef grubu devralacak ve sabah 05:00'e kadar canlı müzik ziyafeti devam edecek. Kişi başı 45 YTL.  Ebru Gündeş, yılbaşı gecesi Kıbrıs Viva Casino'Da sahnede olacak.


  [​IMG]  Antalya Talya'da

  Bedük, yılbaşı gecesi Antalya Talya Otel'de smokini ile sahneye çıkacak.

  Adana'da Bengü

  Bengü, Adana HiltonSa'da çıkacak. Kişi başı 225 YTL'den başlayan fiyatlarla...

  Ankara Bilkent'te

  [​IMG]

  Popçu Gülşen yılbaşı akşamı Bilkent Hotel'de sahne alıyor. Sanatçıyı dinlemek isteyenler için ise limitsiz içkili tarife kişi başı 195 YTL.


  Ankara Crown Plaza'da

  Petek Dinçöz şarkılarıyla Okan Karacan da esprileriyle Ankara Crown Plaza otele gelenlere seslenecek. Kişi başı 150 YTL ile 325 YTL arasında.