Yılbaşı italya turları

'Bunları biliyormusunuz' forumunda YAREN tarafından 8 Ara 2010 tarihinde açılan konu

 1. 2011 yılbaşı italya turları, yılbaşı italya turu 2011 yılbaşı venedik turu

  YILBAŞI ROMA - FLORANSA - VENEDİK TURLARI

  2011 İtalya yılbaşı turu 26 Aralık 2010 Hareket7 Gece
  [​IMG]

  26 Aralik 2010 ISTANBUL – ROMA

  Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali Icem tour kontuarı önünde saat 09.30 da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları PC 609 sefer sayılı uçuşu ile saat 11.50 de Romaya hareket ve yerel saat ile 13.25 de varışımızın ardından Roma şehir turu. Şehir turu esnasında Vatikan (San Pietro) Katedrali, Collosseo(Arena), Roma Forumu, Vittoriano Zafer Anıtı, Aşk çeşmesi (Fontana di Trevi) ve İspanyol Merdivenleri (Piazza di Spagna) bulunmaktadır. Tur bitimi otelimize yerleşme ve check in işlemlerinin ardından serbest zaman. Geceleme otelinizde.

  27 Aralik 2010 ROMA

  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak Napoli & Pompei (100 Euro) turuna katılabilirler. Dünya üzerinde 2000 yıl öncesinden bu yana olduğu gibi kalabilen yegane antik şehirlerden biri olan Pompei, Vezüv yanardağının getirdiği lavlar ve küller altında kalmış olup, taşlaşmış insanları görebileceğiniz tek şehirdir. Daha sonra Italyanın egzotik&romantik liman kentlerinden biri olan Napoli gezisi ve serbest zaman. Tur bitimi otele dönüş. Geceleme otelinizde.

  28 Aralik 2010 ROMA

  Sabah kahvaltısının ardından tam gün alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Roma gece turuna (25 Euro) katılabilirler. Geceleme otelinizde.

  29 Aralik 2010 ROMA - FLORANSA

  Sabah kahvaltısından sonrası Floransaya transfer (Montecatini). Yol üzerinde ekstra olarak yapılacak Siena turu (35 Euro). Siena şehri tepede Ortaçağdan olduğu gibi kalabilmiş, Unesconun Dünya tarih mirasi içierinde yer alan en önemli müze kentlerden biridir. Yaklaşık 3 saat sürecek turumuzda Toscananin en büyük meydanı olan Campo Meydani, en güzel gotik kiliselesi görüldükten sonra Floransaya hareket. Floransa şehir turumuzda Arno nehri, Ponte Vecchio Köprüsü, Uffizi Sanat Galerisi, Santa Maria del Fiore Kathedrali ve Sinyorler Meydanı görülecek yerler arasındadır. Serbest zaman, alışveriş ve gezme imkânı. Otelinize transfer (Montecatini). Geceleme otelinizde.

  30 Aralik 2010 FLORANSA

  Sabah kahvaltısından sonrası serbest zaman. Arzu edenler ekstra Pisa turuna katılabilirler (35 Euro). Pisa Kulesi, Mucizeler Meydani, Katedral, Vaftizhane olarak görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi otele dönüş. Geceleme otelinizde.

  31 Aralik 2010 FLORANSA-VENEDİK

  Sabah kahvaltısı sonrası özel otobüsümüz ile Venedike hareket. Yol üzerinde ekstra olarak yapılacak Verona- Garda turu (65 Euro). Turumuzda Roma Arenası, Romeo ve Julietin evi, Senyörlük Sarayı, Brave-Dante ve Erbe meydanı görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde serbest zaman sonrasında Venedike hareket. Akşam saatlerinde otele varış ve yerleşme. Geceleme otelinizde.

  01 Ocak 2010 VENEDİK

  Sabah kahvaltısının ardından Venedik şehir turu için hareket. Bu güzel şehirde bulunan kanallar ve köprülerden geçerek San Marco Meydanı ve San Marco Kilisesi, Dükler Sarayı, Çan ve Saat Kulesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turu bitminde arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Gondol turuna katılabilirler (25 Euro). Tur bitimi otele dönüş. Geceleme otelinizde.

  02 Ocak 2010 VENEDİK-BERGAMO-İSTANBUL
  Sabah kahvaltısının ardından öğlen saatlerinde odaların boşaltılması ve Bergamo havalimanına transfer. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Pegasus Havayollarının PC 706 sefer sayılı uçuşu ile 14.10 da İstanbula hareket ve yerel saat ile 17.55 de İstanbula varış ve turunuzun sonu.

  -Venedikde (Lido di Jesolo, Mestre, Di Piave veya Padova), Floransada (Montecatini) bölgelerinde kalınmaktadır.
  - Yol üzeri yapılacak olan ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.
  Ayrıntılı bilgiler için Tıklayınız..
   
Yükleniyor...