Yılbaşı ispanya turu

'Bunları biliyormusunuz' forumunda YAREN tarafından 8 Ara 2010 tarihinde açılan konu

 1. 2011 yılbaşı ispanya turu,
  yılbaşı ispanya turları 2011


  2011 yeni yılına İspanya da girmek istiyorsanız.. İşte 2011 yılbaşına özel İspanya Barselona turu;

  29 Aralık 2010 ISTANBUL - BARCELONA

  [​IMG]

  2011 YILBAŞI BARCELONA 4 Gece Türk Havayolları ile 29 Aralık 2010 Hareket


  Ataturk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Club Tüten Tour kontuarında saat 07.30de buluşma. Check-in işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK1853 seferi saat 09.35de Barselonaya hareket ve 12.05te Barcelonaya varış. Varışı istinaden özel otobüsümüz ile Barselona şehir turu. Göreceğimiz yerler arasında Plaza De Catalunya Meydanı, La Rambla caddesi, Kristof Kolomb Heykeli,La Sagrada Familia Kilisesi,Olimpiyat tesislerinin bulunduğu Mont Juic Tepesi, Plaza De Espana bulunmaktadır. Tur sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Barcelona Şaheserleri turuna katılabilirler (30 Euro). Akdenizin batı kıyılarında yer alan Romen, Arap ve Hıristiyan kültürlerinin zengin bir karışımı olan liman şehri Barcelona şaheserleri turunda Paseyo de Gracia, Gaudi tarafından yapılan Sagra de Familia Kilisesi, Plaza de Catalunya, La Ramblas, Olimpiyat tesislerinin bulunduğu Mont Juic (Museviler Tepesi), eski liman ve limandaki Colon meydanı görülecek yerler arasındadır. Akşamı eğlenceli bir ortamda geçirmek isteyen misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek olan Flamenco Gecesi turuna katılma imkânı ( 50 Euro). Tur bitimi otele dönüş. Geceleme Hilton otelinizde.


  30 Aralık 2010 BARCELONA

  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Gerona & Figueras turuna katılma imkanı ( 60 Euro - Dali Müzesi girişi dahildir). Bu turumuzda Orta Çağdan kalma mimari yapılarıyla Gerona şehri, Büyük Katedrali ve Yahudi mahellesi, ünlü ressam Dalinin doğduğu Figueras kasabası ve Dali Müzesi ziyaret edilecektir. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme Hilton otelinizde.

  31 Aralık 2010 BARCELONA
  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek olan Andorra turuna katılma imkânı (60 Euro). Bu turumuzda İspanya ile Fransa arasında gümrüksüz alışveriş yapabilme imkanı sağlayan Andora Prensliğini göreceğiz. Tur sonrası otelinize transfer. Arzu eden misafirlerimiz yeni yıl gala programımıza katılabilirler. Geceleme Hilton otelinizde.

  01 Ocak 2011 BARCELONA

  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman, alışveriş ve gezme imkânı. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek olan Montserrat & Sitges turuna katılma imkânı (55 Euro). Bu turumuzda ünlü mimar Gaudinin dini eğitimini almış olduğu ve kendi eseri olan Sagrada Familia Kilisesinin yapımında kendisine ilham kaynağı olan, kutsal “Siyah Meryem ikonunun dünya üzerinde tek olarak görülebileceği deniz seviyesinden 1200 metre yükseklikteki Büyük Montserrat Manastırı ve Sitges adındaki balıkçı sahil kasabası görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme Hilton otelinizde.

  02 Ocak 2011 BARCELONA - ISTANBUL

  Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması havalimanına transfer.Check-in işlemlerinin tamamlanmasından sonra Türk Havayollarının TK1854 tarifeli seferi ile saat 12.55de İstanbula hareket. Yerel saat ile 17.20de İstanbula varış ve turunuzun sonu.


  Ayrıntılı bilgi için Tıklayınız..