Yılbaşı Hediyeleri Neler Olabilir

'Güncel Bilgiler' forumunda EyLüL tarafından 23 Aralık 2012 tarihinde açılan konu


 1. Yılbaşı Hediyeleri Ne Olabilir  Yılbaşı yaklaştıkça birçok çiftin aklını kurcalan soruların başında hediye seçimi vardır. Sevdiğiniz insanın seveceği bir hediye alarak, mutlu olduğunu görmek istersiniz.

  [​IMG]

  Acaba yeni bir yıla girilecek bu özel günde, özel bir insan için doğru hediyeyi nasıl seçeceksiniz?

  Seçeceğiniz hediyede sizden bir parça olması, bu günü sevgiliniz için özel bir hale sokacaktır. Eğer herhangi bir el beceriniz varsa, vereceğiniz hediyeyi kendiniz hazırlayın. Hazırlayacağınız hediye, bir özel bir kartpostal ya da ikinizin resimlerinin yer aldığı bir fotoğraf albümü olabilir.

  Klasik bir hediye olan pastayı bile kendiniz yaparak onu şaşırtmanız mümkün. İnternetten bulacağınız denenmiş bir pasta tarifini uygulayarak ve tabi ki biraz da zaman ayırarak aşk tadında lezzetler yakalayabilmeniz mümkün.

  Dikkat etmeniz gereken nokta; günlük hayatında kullandığı takıların inceleyerek, hoşlanacağı ve ona uygun bir dizayn seçmenizdir. Takı olarak illa da pahalı bir tek taş pırlanta yüzük almak zorunda değilsiniz. İçine baş harflerinizi yazdıracağınız gümüş bir yüzüğü, sevgilinizin evlendikten sonra bile severek takmaya devam edebilir.
    2. Cevap: Yılbaşı Hediyeleri Neler Olabilir

  Çok güzel öneriler, teşekkürler...