yılan bebek

'Haberler' forumunda DiScOvErEr tarafından 24 Mar 2009 tarihinde açılan konu

 1. Suudi Arabistan’ın Cidde kentinde bir hastanede 10 gün önce Hasiba Kavarci isimli kadının 7. kızı olarak dünyaya gelen bebek, görenleri hayretler içinde bıraktı.

  Adeta bir “yılanı” andıran bebeğin doğumunda görev yapan doktorlar bile açıklama yapmakta güçlük çekti. Doğumun meydana geldiği güne kadar kontrollerine düzgün olarak devam eden kadının bebeğinde herhangi bir problem görülmediğini belirten hastane yetkilileri, hiç erkek çocuğu olmayan anne Hasiba Kavarci’nin 7. kız bebeği dünyaya getirecek olmaktan dolayı üzüntülü olduğunu ifade etti. Annenin kocasının erkek evlat veremediği için kendisini terk etmesinden korktuğunu belirten hastane yetkilileri, doğacak bebeği kastederek doğumdan birkaç gün önce, “Evde altı tane var, yedinci yılan geliyor” şeklinde konuştuğunu iddia etti.

  Bebeğin şeklini gören anne ve baba şoka girerken, hastane yetkilileri 10 günlük bebeğin sağlık durumunun iyi olduğunu açıkladı.


  [​IMG]
   
 2. Cevap: yılan bebek

  Yaaaa disco amcaaaaa korkutmasanaaa..:(
  Bak korkuttun beni..:f1:
   
 3. Cevap: yılan bebek

  yha bu çocuk büyüyünce arkadaşlarıyla nasıl dolaşçak :mad:allah kimseye göstermesin:mad:
   
 4. Cevap: yılan bebek

  her ne kadar bakma istemesemde baktım sırf senin konuna cevap yazıym diye disco Allahım kimselere vermesin Allah yardımcısı olsun :)