Yeter Dizisi oyuncu kadrosu

'Medya Bölümü' forumunda Eylem tarafından 18 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

 1. Eylem

  Eylem Site Yetkilisi


  Yeter Dizisi oyuncu kadrosu

  [​IMG]


  Atv ekranlarında tanıtımı dönmeye başlayan yeni bir diziden bahsedeceğiz bugün. Usta oyuncuları bir araya getiren Yeter dizisi Aralık ayı içerisinde seyirciyle buluşacak.

  Aile içi şiddete dikkat çekecek olan dizinin oyuncu kadrosu tanıdık isimlerden oluşuyor. Kavak Yelleriyle adını duyuran Pelin Karahan ve Karadayı dizisinin savcı Turgut’u Yurdaer Okur bu isimlerden sadece ikisi.

  İzleyenleri fazlasıyla etkileyeceği ve gündeme bomba gibi düşeceği düşünülen “Yeter” dizisinin senaryosu Nalan Merter Savaş ve Vilmer Özçınar’a ait.

  Çaresiz bir kadının evladı için söylediği yalan herkesi etkileyecektir. Karı koca arasındaki psikolojik savaş karşısında ya esarete yenik düşecek ya da cesaret gösterip çocuklarına ve kendisine yeni bir hayat kurmayı seçecektir.

  Aralık ayında izleyiciyle buluşması düşünülen dizinin yönetmen koltuğunda Tarkan Karlıdağ oturuyor. Dizinin ilk tanıtım fragmanı yayınlanmaya başladı bile. Pelin Karahan ile Yurdaer Okur’un dansıyla başlayan tanıtımda Pelin Karahan’ın yavaş yavaş değişimi görülüyor.

  Bir annenin evlatları için yaşam mücadelesinin konu edildiği dizinin oyuncu kadrosuna bir göz atalım. İlerleyen günlerde diziye katılım olursa konumuz güncellenecektir.

  Yeter Dizisi oyuncu kadrosu
  Pelin Karahan
  [​IMG]
  Yurdaer Okur
  [​IMG]
  Cansu Kurgun
  [​IMG]
  Mustafa Mert Koç
  [​IMG]
  Korel Cezayirli
  [​IMG]
  Ayşin Yeşim Çapanoğlu
  [​IMG]
  Selen Domaç
  [​IMG]
  Tolga Evren
  [​IMG]
  Tuğçe Kurşunoğlu
  [​IMG]