Yeni Yıl Programları 2015 İstanbul

'Güncel Bilgiler' forumunda Eylem tarafından 16 May 2016 tarihinde açılan konu

 1. Eylem

  Eylem Site Yetkilisi

  Yeni Yıl Programları 2015 İstanbul

  [​IMG]
  2014’ü bitirmenin hüznü ve yeni bir yıla girmenin heyecanı ile tüm yurtta hazırlıklara başlanıldı. Pek çok ünlü yeni yılı şehir dışı ya da yurt dışında karşılamaya hazırlanıyor. Peki hangi ünlü, İstanbul’da hangi mekanda sevenleriyle buluşacak.

  Eğlence dünyasının aranan isimlerinden olan Ziynet Sali ile yeni yılı karşılamak istiyorsanız mekanınız Holiday Inn İstanbul Airport olacak. Sürpriz çekilişler, dans şovları ve çeşitli eğlence aktiviteleri ile Ziynet Sali dinlemek isteyenler şimdiden rezervasyonlarını yaptırabilir.

  Grup Gündoğarken ile eşsiz bir yılbaşı geçirmek isteyenler Ortaköy Princess Hotel’e davetliler. Boğaz’ın incisi Ortaköy’de Türk ve Yunan müzikleriyle harmanlanmış harika bir fasıl programı ardından oryantal şovlar, sahne gösterileri sizi bekliyor.

  Pop müziğin güçlü ismi Yaşar İstanbul Gold Bar’da sevenleriyle buluşacak. The Istanbul EDITION’ın içinde yer alan mekanda Yaşar’ın eski ve yeni pek çok şarkısıyla coşmaya hazır mısınız?

  Suada Club Galatasaray Adası MFÖ‘nün muhteşem şarkıları ile sallanacak. Yeni yıla bu muhteşem üçlü ile girmek isteyenler ellerini çabuk tutsa iyi olur. Yılların eskitemediği grup en güzel şarkılarını burada sevenlerine dinletecek.

  Sibel Alaş‘ın eşsiz sesi bu yıl Portaxe Shine’da ki şanslı kişilere nasip olacak. Saat 21.00’da başlayacak olan Yılbaşı programında 00,15 itibari ile Sibel Alaş sahne alacak,

  Sivri dilli şarkıcı Arto‘nun şakalarından nasibini almak isteyen aynı zamanda onun eğlenceli kişiliği ile yılbaşına gülerek girmek isteyenlerin mekanı yine Portaxe olacak. 23.30’da sahne alacak olan Arto gece 1.30’a kadar eğlenceyi tavan yapacak.