Yeni Yıl Mesajları Romantik

'Güzel Sözler' forumunda zamaneanne tarafından 7 Ocak 2013 tarihinde açılan konu


 1. Yeni Yıl Mesajları Duygusal 2013


  [​IMG]

  Sevgi bestesinin tınılarını tüm insanların yüreğinde hissedeceği, hüzünlerinizin dostluklarla silineceği, ümitlerinizin hiç bitmeyeceği, sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yılı sevdiklerinizle birlikte geçirmeniz dileğiyle. 2013 yılı size sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirsin! Neşe dolu bir 2013 geçirin!

  Hepimizin tüm ilgisi gelecek olmalıdır, çünkü yaşamımızın geri kalanını orada geçireceğiz. 2014 yılı geleceğimize atacağımız ilk adımdır. Tüm adımlarımızın sağlam olması dileğiyle nice mutlu yıllar dilerim..

  İdeal denen şey bir yıldıza benzer, ona hiçbir zaman ulaşamayız ama, tıpkı denizcilere olduğu gibi bize de yolumuzu gösteren odur. Yeni yılda tüm ideallerine kavuşman dileğiyle mutlu yıllar..

  [​IMG]

  Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını... Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç... Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılınızı kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun!

  Geleceği oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi daha da mutlu etmesi dileğiyle. Mutlu Yıllar!

  [​IMG]

  Sağduyu aklın kapıcısıdır. Görevi: Kuşkulu fikirlerin içeri girmesine, ve de dışarı çıkmasına engel olmaktır.Yeni yılda hepizin mutlu, sağduyulu ve sağlıklı günler getirmesi dileğiyle..

  Bir yıl daha geçti. Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini,yaşantında hiçbirşeyin seni üzmemesini diler ve yeni yılını candan kutlarım.

  Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla.. Nice Yıllara!

  [​IMG]

  Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğimle...
   


Similar Threads: Yeni Yıl
Forum Başlık Tarih
Güzel Sözler Komik yeni yıl manileri il il 7 Aralık 2014
Güzel Sözler 2017 yeni yıl Kutlama mesajları 27 Aralık 2016
Güzel Sözler yeni yıl resimli mesajları 2015 6 Aralık 2014
Güzel Sözler 2017 yeni yıl mesajları kısa 26 Aralık 2016
Güzel Sözler yeni yıl mesajları resimli paylaş 2015 26 Kasım 2014