yeni yıl mesajları resimli paylaş 2015

'Güzel Sözler' forumunda Demet tarafından 26 Kasım 2014 tarihinde açılan konu


 1. yeni yıl mesajları resimli paylaş 2015

  ♥ Yeni yılını tüm yüreğimle kutlar daha nice yıllar sağlıkla başarıyla sevdiklerinle birlikte görmeni ve geçirmeni dilerim.
  ♥ Dün rüya yarın hayaldir... Rüyayı mutlu, hayali umutlu yapan bugündür, gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlar sana onu getirsin... Yeni yılın kutlu olsun...
  ♥ Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dileğiyle.
  ♥ Acısıyla, tatlısıyla, iyisiyle kötüsüyle bir yıl daha geçti. Hoş geldin yeni yıl. Mutlu yıllar…
  ♥ Yeni yılda hayatı tutabilmek, sevgiyi kaçırmamak, keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine. Mutlu Yıllar!
  ♥ Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hep senin olsun. Mutlu Yıllar!
  ♥ Yeni yıl bizlere kutlu olsun. Yeni yıl sizlere de kutlu olsun. Sağlık, başarı ve mutluluk dolu olsun.
  ♥ Yeni yılda, her şeyin gönlünüzce olmasını diler, tüm beklentilerinizin gerçekleşmesini temenni ederim. Mutlu yıllar.
  ♥ Yeni yılın sana neşe ve mutluluk getirmesi dileğiyle. En içten sevgilerimle….
  ♥ 2014 yılı öyle bir yıl olsun ki, 2015 yılının tüm olumsuzluklarını bize unutturabilsin.. İsteklerimizin gerçekleşeceği bir yıl dileğiyle..
  ♥ İşte sonunda buldum. Neyi mi? Sana gönderebileceğim dostluğumuzun, yeni yılda da devam edeceğini anlatabilecek sıcacık bir yeni yıl mesajını; Mutlu yıllar.
  ♥ En büyük zaman hırsızı, yaşadığımız kararsızlıktır. 2015 yılı tüm kararlarımızın gerçekleşmesi ve mutluluğu getirmesi dileğiyle, nice mutlu yarınlara..

  yeni_yil_kartlari-1.jpg yeni_yil_kartlari-2.jpg yeni_yil_kartlari-3.jpg yeni_yil_kartlari-4.jpg yeni_yil_kartlari-5.jpg yeni_yil_kartlari-6.jpg yeni_yil_kartlari-7.jpg yeni_yil_kartlari-8.jpg
    2. yeni_yil_kartlari-9.jpg
  yeni_yil_kartlari-10.jpg yeni_yil_kartlari-12.jpg yeni_yil_kartlari-13.jpg yeni_yil_kartlari-14.jpg yeni_yil_kartlari-15.jpg yeni_yil_kartlari-16.jpg yeni_yil_kartlari-17.jpg