Yeni Süperman Filmi

'Haberler' forumunda YAREN tarafından 31 Oca 2011 tarihinde açılan konu

 1. Yeni Süperman Henry Cavill, 2012 Supermen filmi
  [​IMG]
  BURBANK California, 31 Ocak 2011 Warner Bros.
  Pictures ve Legendary Pictures’ın bugün yaptığı açıklamada; en sevilen ikonik süper kahraman Superman rolünü Henry Cavill oynayacak..
  Yeni Superman filminin yönetmeni Zack Snyder “Superman, süper kahramanlar arasında tüm zamanların en çok tanınan ve sevilen karakteri. Ben de onun beyazperdeye dönüşünün bir parçası olduğum için onur duyuyorum. Ayrıca, Warner Bros, Legendary ve tüm yapımcıların Henry’nin bu role seçimiyle ilgili heyecanlarına ben de katılıyorum. O, Superman kostümünü kuşanmak için en mükemmel seçim.”

  [​IMG]

  Filmin yapımcılığını Charles Roven, Emma Thomas, Christopher Nolan ve Deborah Snyder üstleniyorlar. Filmin senaryosu David S. Goyer ve Christopher Nolan’a ait hikayeden David S. Goyer tarafından yazılıyor. Thomas Tull ve Lloyd Phillips de yönetici yapımcılığı üstleniyorlar.

  Henry Cavill en son “The Cold Light of Day” yapımında yer aldı. Ayrıca, bu yıl sonbahar aylarında gösterime girecek olan “Immortals”da karşımıza çıkacak.

  2012 Aralık tarihinde gösterime girmesi planlanan yeni Superman filmi bir Warner Bros. Entertainment şirketi olan Warner Bros. Pictures tarafından dağıtılacak.
   
  Son düzenleme: 31 Oca 2011
 2. Cevap: Yeni Süperman Filmi

  Tüm süpermen filmlerini severek izledim izlerim ve izleyeceğim