Yeni Pembe Elbise Modelleri

'Moda Rehberi' forumunda Belinay tarafından 19 Şubat 2009 tarihinde açılan konu


 1. Pembe renkli bir kıyafetin altın ayakkabı giyerken dikkat etmeniz gereken renk uyumunun olmasıdır. Burada size ipucu verecek noktalardan birisi pembe renk kıyafetinizin üzerinde yer alan farklı renkteki desenler veya çizgilerdir. Bu desen veya çizgiler size ayakkabınızın rengi hakkında ipucu verir. Ayrıca çantanızın rengi ile ayakkabınızın renginin uyumlu olması da yeterli olacaktır.

  Örneğin pembe bir elbisenizin üzerinde siyah desen yada çizgiler var ise siyah ayakkabı tercih edebilirsiniz, beyaz renkli ise beyaz ayakkabı tercih edebilirsiniz. Aynı şekilde siyah çanta ile siyah ayakkabı uyumu gibi.

  Bunun dışında pembe kombinlerin altına siyah, pudra, pembe, metalik gümüş ve beyaz ayakkabılar daha çok tercih edilmektedir.

  Pembe Elbiseler1.jpg
  Pembe Elbiseler2.jpg Pembe Elbiseler3.jpg Pembe Elbiseler4.jpg Pembe Elbiseler5.jpg Pembe Elbiseler6.jpg Pembe Elbiseler7.jpg Pembe Elbiseler8.jpg Pembe Elbiseler9.jpg Pembe Elbiseler10.jpg Pembe Elbiseler11.jpg
    2. zevkine hayran kaldım disco bende en çok bunu beğenmiştim :f196:
    3. Ayyy Hepside Çok Harika Elbiseler Ben Zaten Pembeciyimdir Bak Almak İstedi Canım Ama Bunların Küçükleri Varmıdır..:f196:
    4. Kıyafet seçiminde pembenin bugüne kadar bana hiçbir albeni yanı gelmemişti ama 3.elbise şimdi gözlerimi kamaştırdı. Yazın tatilde şöyle deniz kenarında ve akşamları çok hoş olur gibime geldi. Napsam pembeyi birdaha gözden geçirsemmiki ben :)
    5. Elbiselerin modelleri çok güzel ama ben pek pembe kullanmam..Sevmem de zaten pembe rengini..:f106: Teşekkürler Sultanıımm.:f196: