Yeni Miraç Kandili Mesajları 2013

'Sorularla İslamiyet' forumunda Yasemin tarafından 5 Haziran 2013 tarihinde açılan konu


 1. Miraç Kandili Mesajları 2013


  5 Haziran 2013 Çarşamba bugün mübarek Miraç Kandili Miraç kandiliniz Mübarek Olsun bu günün gündüzünde ve gecesinde yaptığınız yapacağınız ibadetleriniz kabul ve makbul olsun.Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun.Sevdiklerinize yazabileceğiniz en güzel ve en yeni 2013 Miraç Kandili Mesajları sizlerle.
  [IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/mirac-2-74996.jpg]mirac-2-74996[/IMGALT]
  *Kimi zaman yenik düştük zamana, esiri olduk anlamsız koşturmaların ve fakat adını yüreğimize yazdığımız dostlarımızı hiç unutmadık.Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

  * Allah size ve sevdiklerinize mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin inşallah Miraç Kandiliniz Mübarek olsun.

  *Bu mübarek Miraç Gecesinde Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki göz yaşlarını bile tebessüme çevirsin Miracınız mübarek olsun

  *Toprağa hayat veren Yağmur gibi dualarınızında hayat bulacağı bu gecede dua bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle Miraç kandiliniz mübarek olsun.

  *Günler bize dostların güzelliği ile, geceler onların duaları ile mübarek oluyor. Umudumuz dostların hediyesi, duamız sizlerin sevgisi. Kandiliniz mübarek olsun.

  *Ellerin semaya, dillerin duaya, gönüllerin mevlaya yöneldiği bu mübarek geceni kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.

  * Bu gece hayırlı bir gece, yüreklerimiz ibadetle çarpsın, gönüllerimiz bir olsun.. Miraç Kandiliniz mübarek olsun!

  *İlahi Esintilerin kalpleri okşadığı, bir anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle, Kandilinizi Kutlarım.

  * Yüreğinize Güneşin güzel yüzü dokunsun, kabuslar sizden uzakta, melekler baş ucunuzda olsun Güneş öyle bir geceye doğsun ki, dualarınız kabul, Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

  * Bu mübarek gece Kuran’ın nazil olduğu bin aydan daha hayırlıdır size efradı ailenize ve bütün İslam alemine hayır bereket ve huzur getirmesini diliyor ve dua ediyorum dualarınız kabul olur inşallah Amin..

  * Güvercinler Konsun yine pervazlara hu hulara karışsın aminler,mübarek akşamdır, gelin ey Fatihalar, Yasinler İyi Kandiller.Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun

  * Milyonlarca çiçek var, ama gül başka. Milyonlarca insan var, ama dost bam başka. Milyarlarca gün var, ama bugün başka, Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

  * Semanın kapılarının sonuna kadar açılıp rahmetin sağanak sağanak yağdığı böyle bir gecede düşen damlaların seni sırılsıklam etmesi dileğiyle Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

  * Bu Mübarek günlerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

  * Bu mübarek günün yüüz suyu hürmetine Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yağmuru kadar bol olsun. Mübarek Miraç geceniz sevapla dolsun inşallah.
   


Similar Threads: Yeni Miraç
Forum Başlık Tarih
Sorularla İslamiyet Miraç Kandili Mesajları Yeni 19 Temmuz 2009
Sorularla İslamiyet Sahurda Ezan Okunurken Yemek Yenirmi 9 Temmuz 2013
Sorularla İslamiyet Sahurda Ezan Bitene Kadar Yemek Yenirmi? 7 Temmuz 2013
Sorularla İslamiyet Sahurda Saat Kaça Kadar Yemek Yenir 2013 7 Temmuz 2013
Sorularla İslamiyet Ramazanda Ne Yenir 21 Temmuz 2012