Yengeç Kadınları Özellikleri ve Anatomisi

'Kadınların Dünyası' forumunda EyLüL tarafından 10 Eylül 2011 tarihinde açılan konu


 1. Yengeç Kadınının Anatomisi
  Yengeç Kadınları Özellikleri
  Yengeç Kadınları Özellikleri ve Anatomisi

  Hayatınızı paylaşmak ister yalnızca sizi beklemek değildir, teminata, desteğe gereksinmesi vardır. Eğer bu kadının sevgiliniz olmasını istiyorsanız ona sevildiğini bildirin. Eğer bunu yaparsanız sonuç heyecanlı, doyum verici bir ilişki olacaktır. Bu kadınlar içtenlik ve bol sevgi ister. Dişidir, kendi kendisidir, bütün bunların üzerinde o bir kadındır. Ama çok da pratiktir. Eğer yalnızca almayı tasarlıyorsanız onu yitirirsiniz. Eğer aldığınız kadarını verirseniz size kuvvetle bağlanacaktır. Eğer onu aldatırsanız, bu aldatılmayı ortaya çıkaracak ve sizi elden çıkaracak altıncı duygusu vardır.
  Yengeç Kadınları Özellikleri
  Yengeç kadınlarının kafasını ipotek, kira, sigorta, faturalar ve bankadaki yılbaşı düşüncelerinden uzaklaştırmak için, onnu bir akşam mehtapta yürümek için deniz kenarına götürün. Bu zaman onun en çok formunda olduğu zaman dilimidir. Ay Onun gizlenmiş hayallerini ortaya çıkarır, suya yakın olma duygusu onun gerginliğini gevşetebilir. Bir saatlik zaman içinde yaşadığı tüm duygularını görebilirsiniz. O zaman bunlar arasından en çok beğendiğinizi seçerek, bu duyguyu geliştirmesi için O’nu cesaretlendirebilirsiniz. Normal bir Yengeç kızlarını yalnız olarak, dolunay altında deniz kenarına götürürseniz, onun için ilginç bir değişiklik olur. Öğle vakti gördüğünüz o soğuk, çekingen kadın, arada sırada akşamlan bir lokantada ya da tiyatroda dikkatinizi çekecek kadar kahkaha atan, taşkın flört, Ay’ın ışıkları gözlerine yansıyınca ve kıyıya çarpan dalgaların baştan çıkarıcı sesini duyunca, birdenbire başka dünyalardan gelen bir canlı olacaktır. O, sizinle birlikte, hayallerinizin erişebileceği kadar uzaklara uçabilen bir deniz kızına dönüşüverecektir. Bu, büyük ihtimalle böyle olacaktır. Ve herhalde onuncusunda yeni Ay’a rastlayacaksınız. Bu aynı amacı sağlamayacaktır. Ay kaybolurken O, utangaç, sevimli ve tatlı bir kız olur; ama sizin gerçekten istediğiniz, O’nun tüm gizli isteklerini ortaya çıkaracak kadar tüm olan bir Ay’dır. O dolunay’ın etkisi altında, kendi içindeki denizin yükselmesi ve duygularının tasmasıyla, şiir yazabilir, okuyabilir, şarkı besteleyebilir, filozofların asırlardan beri düşünüp taşındıkları bilinmeyenlerin üstündeki perdeyi aralayabilir. En azından söylemek gerekirse, böyle zamanlarda, Yengeç kadını doğal olarak ilginç bir konuşmacı olarak karşımıza çıkar.
  Ancak Yengeç kadınıyla ilişkinizde anımsamanız gereken bazı, “sakın yapmayın” kuralları vardır. O eleştirilmekten alaya alınmaktan nefret eder ve reddedilmeye hiç dayanamaz. Bunlar çok önemlidir. Çok fazla atak değildir, normal Yengeç çekinir. İlk adımı siz atmak zorundasınız. O’nun hareketi ancak geriye ve iki yanadır. O’nun temelde utangaç yapısı ve reddedilmeme korkusu, ikizler burcu erkeğiyle aynıdır. Yengeçlerin hiçbiri ilk hareketi yapmak istemez.
  Annesine çok iyi davranın, yoksa sizi asla affetmez. Annesi, ona göre, kimsenin incitmemesi gereken bir bayandır. Onun yazdığı günlüğünü kesinlikle okumayın. Yengeç burcu sır saklamaktan hoşlanırlar. İtiraf eden siz olmadığınız sürece, O’nlar itiraf etmezler. Güzel yemek yapamadığı konusundaki gereksiz korkusunun yanısıra, onu yeterince sevmediğinizden de çekinebilir. Bütün normal erkekler için bunun çaresini bulmak basittir. Buyurun, kanıtlayın -ne kadar isterseniz, o kadar sık. O bu istedğinizi çok güzel şekilde onaylayacaktır. Siz yeşil ışığı yaktığınız zaman, O da yetersizlik duygularından kendini kurtaracaktır. Aslında bu da yeni bir sorun yaratacaktır. Aslında, siz onu elde ettikten sonra bazen üstünüze düşebilir- sanki hayatı boyunca sizi hiç bırakmayacakmışcasına. Bu hiç de kötü bir davranış değil tabiki. Böyle bir bağlılığın özlemini çeken çok erkek vardır. ikizler kadınının sevgisini kazanacak kadar şanslı olunca, artık sevgisiz kalmayacaksınız. Buna eşlik eden çılgın gülmeler de bir çeşit eğlence olabilir. Diğer alaycı bayanların sinsi imâlarını ve riyakâr gülüşlerini düşününce, Yengeç kadınının esprileri daha da güzel ve sıcak gelir.