Yengeç burcu ve sağlık

'Kadınların Dünyası' forumunda Büsra tarafından 11 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu


 1. Yengeç burcu ve sağlık
  Yengeç burcu ve sağlık 2010
  Yengeç burcunun sağlığı
  Yengeç burcu  [​IMG]


  Yengeç burcu mideyi ve on iki parmak barsağını yönetir. Yengeç insanları kuruntulu ve çabuk üzülen kişiler olduklarından hazımsızlık çeker, ülser bile olabilirler. Süt bezleri çok iyi çalıştığı için Yengeç burcu " anneler burcu " olarak bilinir.

  Yengeç burcu yükselen kişilerin fiziksel yapıları: orta ya da kısa boylu, yuvarlak gözlü, soluk ve beyaz tenlidirler. Gözleri genellikle gri ya da çok açık mavidir. Saçları mat ve kahverengi olur. Yengeç'ler beslenmelerine dikkat eder ve beden eğitimi yaparlarsa sağlıklı olurlar. Zengin yiyeceklere düşkünlükleri ile tembellikleri özellikle orta yaşlarda şişmanlamalarına neden olabilir. Gastrit, barsak tembelliği ve böbrek hastalıkları da çekerler.

  Yengeç burcu mide, böbrek ve göğüsleri yönetir. Yengeç'ler acıya hiç dayanamazlar. Hastalıklarını abartır, endişe ile hastalığı çağırırlar. Hastalandıklarında kendilerine bakanları canlarından bezdirirler. Yengeç'lerin beslenmelerine özen göstermeleri gereklidir. Ancak özel günlerde yemekler ilgi göstermeye alışmalı, spor ve gündelik yürüyüşlerini her zaman yapmalıdırlar.

  Alıntı..
   


Similar Threads: Yengeç burcu
Forum Başlık Tarih
Kadınların Dünyası Yengeç Burcu Aşk Hayatı 2015 5 Mayıs 2015
Kadınların Dünyası 2013 Ocak Ayı Yengeç Burcu Yorumu 27 Aralık 2012
Kadınların Dünyası 2013 Yengeç Burcu Yorumu 20 Aralık 2012
Kadınların Dünyası Yengeç Burcu Kasım Ayı Yorumu 2012 27 Ekim 2012
Kadınların Dünyası Yengeç Burcu Çocuğu Özellikleri Nelerdir 22 Temmuz 2012