Yengeç Burcu Nasıl Aşık olur

'Kadınca' forumunda Violet tarafından 18 Nis 2011 tarihinde açılan konu

 1. Yengeç Burcu Nasıl Aşık olur

  YENGEÇ
  Aşkta Ne Arar?
  Oyun oynamak Yengeçlere göre değildir. Durum ne olursa olsun nerede durduklarını bilmek istediklerinden samimi erkeklerle olmaya özen gösterirler. Yengeç kadınları, en isteksiz zamanlarında bile kendilerini sevişme havasına sokanprofesyonel romantizm ustalarına da bayılırlar.
  Kalbini nasıl kazanırsınız?
  Yengeçler oldukça nostaljiktirler. Ondan eski spor müsabakalarını ya da eski tatil anılarını anlatmasını isteyebilirsiniz. Yengeç erkekleri kendilerine iltifat edilmesini severler. Size bir iyi haberimiz daha var: Koku alma duyuları bir hayli gelişmiş olan Yengeç erkeklerinin başını parfümünüzle kolayca döndürebilirsiniz.
  Yengeç Erkeklerini Nasıl Delirtebilirsiniz?
  Duyarlı Yengeç erkekleri baştan çıkarılmayı severler. Evde onu beklerken müziğin sesini açın ve onu seksi iç çamaşırlarınızla karşılayın. Halının üzerinde sevişmek istediğinizi söyleyin. Size asla hayır diyemeyecektir.
  Onu ne rahatsız eder?
  Sosyalleşmeyi oldukça seven Yengeç erkeği, ilişkiler söz konusu olduğunda oldukça gelenekçi davranır. Yüksek sesle konuşan, agresif kadınlar onu çileden çıkarır. Onunla beraberken her türlü sinirli tutumdan uzak durmanızı tavsiye ediyoruz
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 10 Ara 2012