Yengeç Burcu Mart 2012 Yorumları

'Kadınca' forumunda Meryem tarafından 17 Şub 2012 tarihinde açılan konu

 1. Yengeç Burcu Yorumları 2012 Mart
  2012 Mart Yengeç Burcu Yorumları
  Onuncu eviniz Koç burcunda bulunan Merkür 30 Marttaki geri çekilme hareketine doğru yaklaşırken verileri, projeleri ve yaptığınız her işi iki kez kontrol edin. Ayrıca talimatları doğru bir şekilde anladığınızdan emin olun ve gelecekte sorun yaşanmasını önleyin. Bunun önemli olmasının bir başka sebebi, iş yerindeki ilişkilerin stresli olacak olmasıdır. Kimseye sizde hata bulması için koz vermeyin.
  Bu ay 4 Martta Yeni Ayın dokuzuncu eviniz Balık burcuna gelmesiyle, seyahat için uygun bir zemin oluşuyor. Ay enerjisi, aynı burca gelen Mars ve 8′ine kadar Merkürün varlığıyla tamamlanacak. Yeni bir yerlere gitmeyi düşünün ya da arkadaşlarınız, aileniz veya eşinizle sevdiğiniz bir yeri ziyaret edin. Yeni Ay zamanında romantik bir kaçamak ideal olabilir. Eğer kariyeriniz evde kalmanızı şart koşuyorsa, hafta sonu bir gezi planlayabilirsiniz.


  19 Martta Dolunayın üçüncü eviniz Başak burcuna gelmesiyle iletişim güçleniyor. Özellikle bu hafta insanlarla tanışmanın ne kadar kolay olduğunu fark edecek ve yeni tanıştığınız biriyle frekanslarınız uyduğu anda bunu hissedeceksiniz. Ayrıca akraba ve komşularınızla iletişiminiz güçlenecek. Bu da insanların ilgisini çekip bir toplum projesinde gönüllü olmaya ikna etmek için etkili olabilir.

  Venüs 26 Marta kadar sekizinci eviniz Kova burcunu ziyaret ederken parasal konular sürekliliğini koruyor. Bu, aile bütçesini artırmak için ideal bir zamandır. Ek gelir sağlayacak işler edinebilir ya da bir mal varlığınızı satabilirsiniz. 11 Marna Uranüsün Koç burcuna girmesiyle kariyer yaşamınız yeni bir seviyeye ulaşıyor. Sırf değişiklik olsun diye değişime yönelmeyin ve sadece gerçekten iyi fırsatlarla karşılaştığınızda harekete geçin.


  alıntı