yengeç burcu erkeğinin özellikleri

'Kadınca' forumunda YAREN tarafından 14 Ağu 2010 tarihinde açılan konu

 1. yengeç burcu erkeği, yengeç erkeğinin özellikleri,yengeç burcu erkeğinin özellikleri nelerdir?

  Yengeç burcu erkeğinin özellikleri

  Yengeç burcu erkeğinin keskin ve pratik bir zekası vardır. Analiz yeteneği fazlası ile gelişmiştir.Olay ve sorunları kolaylıkla çözümleyebilir.

  Yengeç burcu erkeği nazik, dürüst, ağır başlı ve mağrur yapısıyla da dikkat çeker. Duygusal yapısı oldukça hassastır. Sevgi ve saygı onun için vazgeçilmez temel taşlarıdır. Çevresindeki insanlara değer verir ve onlara yardımcı olamaya çalışır. Onların zayıf taraflarından faydalanmaya çalışmak yerine onlara destek olmaya çalışır.

  Yengeç burcu erkeğinin keskin ve pratik bir zekâsı vardır. Analiz yeteneği fazlasıyla gelişmiştir. Olayları kolaylıkla çözümleyebilir. Suyla ilgili her şeyi çok sever. Alkolle arası iyidir. Ayrıca oldukça duygusal yapısı nedeniyle sevdiği zaman tam sever ve kolay kolay vazgeçmez. İlişkilerinde partnerlerine fazlasıyla sadıktır.

  Yengeç burcu erkekleri paraya çok önem verir, fakat bunun nedeni maddi anlamda kendini güvende hissetme ve yakınlarının zor duruma düşme ihtimaline karşı tedbirli olmak istemesinden kaynaklanır.

  Yengeç burcu erkeği dürüsttür ve kendisine karşı dürüst olunmasından hoşlanır. Yalandan hoşlanmaz ve güvenmediği kişilerle bir arada bulunmaz. Aile ve ev yaşantısına fazlasıyla düşkündür ve en iyi babalar yengeç burcu erkeklerinden çıkar.