Yengeç Burcu Erkeğinin Özellikleri

'Kadınların Dünyası' forumunda YAREN tarafından 20 Nisan 2011 tarihinde açılan konu


 1. Yengeç Burcu Erkeğinin Özellikleri Nelerdir,
  Yengeç Burcunun Erkeği,
  Yengeç Burcunun Erkek Özellikleri


  Yengeç burcu erkekleri kadınlarını zor seçerler. Bu nedenle kadınsanız yengeç erkeğinin ilgisini kendinize zor çekebilirsiniz. Yengeç erkeğini kandırmanızda zordur. Çünkü yengeç erkekleri sadece aşk ile ilgili olmasada her konuda yalanları çabucak anlarlar. Özellikle yengeç erkeklerinin altıncı hisleri kuvvetlidir. Yengeç erkeklerinin aslına bakılırsa tek eksik yönleri maddiyattır. Para gibi konuları kesinlikle çözemezler.

  Aynı zaman da kesinlikle hayatlarında aldıkları bir ürün hakkında çevresine danışmazlar. Yengeç erkeklerinin %90′lık bir kısmı her gün mutlaka duş alır. Çünkü temizliği severler. Yaz ve kış aylarında havuzda vakit geçirmeye bayılırlar. Yengeç erkeği özellikleri arasında önemli ve yengeç erkeği anneleri için harika bir özellik vardır. Bu da annelerine düşkün olmalarıdır.

  Yengeç burcu erkekleri tıpkı kadınlar gibi hassas ve kırılgan bir yapıya sahiptir. Aynı zaman da yengeç burcu erkekleri terbiye ve ahlak sahibidir. Bir yengeç burcundan olan erkekler konuşuyorsanız bu konulara dikkat etmeniz gerekir. Çünkü karşınızda saygılı bir insan olacağından dolayı sizinde aynı saygıyı ona göstermeniz gerekir. Farklı bir durumda özellikle kadınsanız sevdiğiniz erkeği kaybedebilirsiniz.

  Yengeç burcu erkeğine alınacak hediyeler

  Ona sizin en güzel resimlerinizle dolu bir albüm hediye edin. Ya da kendisini güneşli bir günde kırlık bir yere pikniğe götürün. Daha da güzeli tekne gezisine çıkartın. ya da mutfağıyla ilgili armağanlar alın, mesela bir kahve makinesi ya da Çin yemekleri kitabı. Ayrıca daha pahalı bir armağan istiyorsanız ona bir home theatre sistemi de alabilirsiniz. Buna bayılacaktır, çünkü dedik ya bu erkek evden çıkmaktan pek hoşlanmaz ve eğlence için ona evinde yaptığı etkinlikler yetebilir.

  Alıntı