yengeç burcu erkeği aşk

'Kadınların Dünyası' forumunda YAREN tarafından 14 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu


  1. yengeç burcu erkeği ve aşk,yengeç burcu erkeği aşk hayatı,yengeç burcu erkeği aşk,yengeç burcu erkeği aşk ve evlilik,

    Eğer olumlu yengeç tipiyle karşılaşma ve ona aşık olma şansına sahip olursanız, kendinizi tebrik edebilirsiniz, çünkü o tüm Zodyak'taki en romantik erkeklerden biridir. Aşık olursa, sizi aşka, özen ve iltifata boğar.
    Huzurlu yapısı nedeniyle birçok kadın onun manyetik gücü tarafından çekildiğini hisseder. Fazla konuşmasina gerek yoktur; tüm vücut hareketleri, birliktelikle sonuçlanması gereken dileklerini size anlatır. Heyecanlı bir macera, 'Yengecin işi değildir, bu nedenle aşk onu için, üzerine düşünerek gittiği ciddi bir iştir. Buna rağmen ilişkiniz kısa sürse de size dünyadaki tek kadınmışsınız gibi davranır. Eğer aşkta insiyatifi ele almayı seven bir kadınsanız ve onu kazanmak istiyorsanız, Yengeç erkeğinin yanında kendinizi geri planda kalmaya zorlamalısınız. Başka erkekler için tümüyle geçerli olan gözü pek bir saldırganlık Yengeç erkeğini sadece korkutur. Eğer onun için doğru kişiyseniz, size tüm sevgisini ve hatta daha fazlasını verecektir. Doğrusu, fazlaca kıskanç olduğu için sizi bu uğurda kimse ile kavga etmeye bile izin verrneyeceği bir "mal" olarak görecektir.
    Aşırı kompleksleri, onu bu ilişkide iyice güvensiz yapacaktır. çünkü sizin gibi bir kadının sadece onu seveceğine inanamaz. Bu durum sizin için çok fazla sorun çıkaracaktır. Onun için aşk bazen acı, bazen tatlı bir iştir. Büyük şans ve uçurumlar kadar derin acılar, Yengeç için birbirlerine çok yakın şeylerdir. Eğer Yengeci gerçekten severseniz, ona şetkatinizi ve aşkınızı gösterin ve sizin için tek olduğu konusunda her zaman ona güven verin. Sizi el üstünde tutacaktır. Eğer Yengeç burcunun sizi çektiğini hissederseniz, o zarnan "doğru" kişiyi bulduğunuza emin olun. Çünkü olumsuz Yengeç tipi olsaydı, pratikte her şeye ters olurdu.