Yemekteyiz Müjde kaya

'Haberler' forumunda Dark tarafından 24 Mart 2010 tarihinde açılan konu


 1. Müjde Kaya Yemekteyiz,
  Yemekteyiz Yarışmasına Katılan Müjde Yakalandı,
  Yemekteyiz Müjde Kaya Video

  [​IMG]


  [FLV]http://www.medyafaresi.com/v1/045_5c3be.flv[/FLV]

  Yemekteyiz yarışmacısı polisten 2000 TL istedi. Show TV 'de yayınlanan yarışma programı Yemekteyiz'e katılan Müjde Kaya, kadın pazarladığı iddiasıyla gözaltına alındı. Alınan bilgiye göre, bir ihbarı değerlendiren Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak ve Kumar Büro Amirliği ekipleri, kadınları yüksek para karşılığı erkeklere pazarladığı öne sürülen Müjde Kaya'ya müşteri gibi davranarak irtibata geçti.

  Polislerle Fatih'te bir otelde buluşmak için anlaşan Müjde Kaya, buluşma yerine Yağmur M. (22) ve Zeynep M. (24) ile geldi. Müjde K, müşteri zannettiği polislerden, kendisi dahil üç kadın için 2 bin TL para istedi.

  Seri numaraları alınmış paraları Müjde Kaya'ya veren polisler, daha sonra kimliklerini açıklayarak Müjde K. ve diğer iki kadını gözaltına aldı.  Şubedeki sorgusunda suçunu itiraf eden Müjde Kaya'nın, iki yıldır kadın pazarladığını, kişi başına 500 TL istediğini ve bu paranın 200 TL'sini hayat kadınlarına verip gerisini kendisinin aldığını söylediği öğrenildi.

  Müjde Kaya, ifadesinde, ulusal bir televizyon kanalında yayınlanan yarışma programına katılmasından sonra işlerinin arttığını söylediği de kaydedildi.

  Gözaltına alınan Yağmur M. ile Zeynep M'nin de ifadelerinde, Müjde K.'nin kendilerini erkeklere pazarladıklarını öne sürdükleri öğrenildi.

  Şubedeki işlemleri tamamlanan Müjde K. ve diğer iki şüpheli adliyeye sevk edildi.