Yedek SIM Kart Servisi

'Teknoloji Haberleri' forumunda ZeuS tarafından 13 May 2010 tarihinde açılan konu

 1. Yedek sim kart çıkarma


  Yedek Sim Kart SIM kartınız kaybolur, çalınır ya da bozulursa numaranızı değiştirmeden size en yakın Turkcell İletişim Merkezi'nden yedek SIM Kart'ınızı alabilirsiniz.
  Üstelik ön ödemeli hat kullanıyorsanız kalan TL bakiyenizi de Yedek SIM kartınızı aldığınızda kullanmaya devam edebilirsiniz.

  Hattınız sizin adınıza kayıtlıysa

  Kimlik belgenizle bir Turkcell İletişim Merkezi'ne başvurmanız ya da Turkcell Müşteri Hizmetleri'ni (444 0 532 ve 444 0 535) aramanız yeterli. Turkcell İletişim Merkezi'ne başvurduğunuzda yedek SIM kartınızı hemen alabilir, Turkcell Müşteri Hizmetleri'ni aradığınızda yedek SIM kartınızın evinize kurye ile gönderilmesini isteyebilirsiniz (bu hizmet sadece İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya illeri için geçerlidir).

  Eğer hattınız başkası adına kayıtlıysa

  Hattın üzerine kayıtlı olduğu kişinin vekalet belgesi ve kendi kimliğinizle bir Turkcell İletişim Merkezi'ne başvurduğunuzda da yedek SIM kartınızı alabilirsiniz. Yedek SIM kart hizmeti, KDV dahil 8,5 TL olarak ücretlendirilmektedir.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 28 May 2013
 2. Cevap: Yedek SIM Kart Servisi

  Evet biliyordum bunu her ne kadar hattı tekrar aldığınızda kayıtlı numaralarınız olmasa da güzel bir hizmet:f40: Teşekkürler ZeuS..
   
 3. Cevap: Yedek SIM Kart Servisi

  iyi günler ben 14 yaşındayım nası oluyo sa vodafone hattım benim üzerimde ve hattımı 1 ay önce kaybettim çıkartmam mümkün mü ??? 18 yaşından küçüklere yedek hat çıkarttırıl mı?