Yazlık İnternet Paketi

'Teknik Yardım' forumunda Masal tarafından 5 Temmuz 2012 tarihinde açılan konu


 1. Yazlık İnternet Kampanyası


  Kampanyalı Yazlık İnternet Paketleri


  D-Smart Net Yazlık İnternet Kampanyası

  Yazın tatile gittiğinde interneti de yanında götürmek isteyenler, artık D-Smart Net Yazlık internet paketi ile internet hep yanınızda olacak. Sabit telefon hattınız olan heryerde taahhüt vermeden 2 aylık, 3 aylık, 6 aylık internet seçenekleriyle internete bağlanın. İptal etme derdi olmadan süreniz dolduğunda aboneliğiniz otomatik iptal olsun.

  TTNet, 2 ve 3 Aylık Yazlık İnternet Paketleri Kampanyası

  TTNET'in 2 ya da 3 ay süreli internet paketleri ile internete ihtiyaç duyduğunuz süre kadar bağlanın.

  8 Mbps' ye kadar hızlı ve 4 GB kotalı NET4 paketini 2 ya da 3 aylık sürelerle alabilir, internet keyfini ihtiyaç duyduğunuz her yerde yaşayabilirsiniz. Üstelik paketlerin süresi bittikten sonra otomatik olarak, kullanılan gün kadar ödeyeceğiniz ve aylık sabit ücreti olmayan HAZIRNET abonesi olma avantajı da bu paketlerde!

  Smile adsl Yazlık İnternet Paketi


  smile adslin, prosedür ile uğraşmadan kısa süreli adsl kullanımına ihtiyaç duyan kişilere özel olarak hazırladığı 3 seçenekli adsl abonelik paketidir. Sözleşmesiz, faturasız Yazlık İnternet Paketinin keyfini çıkarın!

  Doping'ten Yazlık İnternet Paketi

  Yaz aylarını yazlığında geçirenler, böylece internet konforunu kesintiye uğratmayacak, işinden ya da eğlencesinden geri kalmayacak. Üstelik dilediği zaman internete girerek her türlü gelişmeyi de anında takip edebilecek. Tatile gittiğinde de internetten kopmak istemeyenler için hazırlanan Doping paketleri, farklı alternatifleriyle dikkat çekiyor.