Yaza Girerken Fazla Kilolarınızdan Kurtulun

'Kişisel Bakım' forumunda Yasemin tarafından 1 May 2013 tarihinde açılan konu

 1. Yaza Girerken Sağlıklı Zayıflama Tüyoları


  Bayanlar yaza sağlıklı ve ideal kilo ile girmek istermisiniz.Böyle bir soruya elbette tüm bayanlar evet diyecektir.Yazımızı dikkatlice okur ve sizlere vereceğimiz basit önerilerimize kulak verirseniz fazla kilolarınız sorun olmaktan çıkar bir an önce sizlerde ideal kilonuza kavuşursunuz.

  Öncelikle kışın soğuk havalarında olduğu gibi yiyip içip taymaktan vazgeçmelisiniz olabildiğince hareket etmelisiniz ne zaman müsaitseniz mutlaka günde enaz yarım saat yürüyüş yapmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

  Beslenme alışkanlıklarınıza şöyle bir göz gezdirin fazla yağlı ve şekerli besinlerden uzak durmaya çalışın mümkünse katı yağı tamamen hayatınızdan çıkarın ama yağı hayatınızdan tamamen çıkarmayın mutlaka zeytinyağı ve fındıkyağı kullanın.Günlük besllenmenizde süt ve yoğurdu eksik etmeyin mümkünse günde 2 bardak süt ve bir kase yoğurt tüketin.

  Beslenmenize vereceğiniz önem sayesinde daha sağlıklı ve vücudunuza zarar vermeden kilo verebilirsiniz özellikle uyku düzeninize dikkat etmelisiniz mümkün olduğunca düzenli uyumaya ve erken uyanmaya özen göstermelisiniz.

  Yaz aylarında bol bol su içmeyi ihmal etmemelisiniz ayrıca mevsim meyvelerini belili ölçülerde tüketmeyide unutmayın.Protein ağırlıklı beslenmeye özen gösterin.

  [IMGALT=https://forumdas.net/upl/uploads/yaza-zayif-girin-18148.jpg]yaza-zayif-girin-18148[/IMGALT]