Yaz Okullarında Karma Uygulamaya Son

'Bunları biliyormusunuz' forumunda Sitem tarafından 24 Mayıs 2012 tarihinde açılan konu


 1. [​IMG]  Gençlik ve Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından yaz aylarında 9 ayrı ilde açılacak açılacak kamplarda 6 yıldan beri yapılan karma uygulamadan vazgeçilerek, kız-erkek ayrımı getirildi.

  Gençlik ve Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından yaz aylarında 9 ayrı ilde açılacak açılacak kamplarda 6 yıldan beri yapılan karma uygulamadan vazgeçilerek, kız-erkek ayrımı getirildi. Yeni düzenleme ile 11 Haziran-12 Eylül arasındaki kamplar kızlar ve erkekler için ayrı dönemler halinde olacak.


  2012 Yaz Kampı Açılacak Yerler ve dönemler
  Aydın Kuşadası Davutlar, Antalya Duacı, İzmir Paşalimanı, Trabzon Düzköy, Kastamonu Kadıdağı, Mersin Silifke Akkum, Antalya Akseki Bademli , Bolu Aladağlar ve Denizli Cankurtaranda 11 Haziran-12 Eylül arasında 9 dönem halinde açılacak deniz ve yayla kamplarında 6 yıl aradan sonra bu sezon, karma kamptan vazgeçilerek, kız ile erkeklerin ayrı dönemler halinde buralara gelmeleri kararlaştırdı.

  Buna göre Aydın Kuşadası Davutlardaki deniz kampından kızlar 1, 2, 5, 6, 9uncu dönem, erkekler ise, 3, 4, 7 ve 8inci dönemlerde kamp yapabilecek.

  Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü Gençlik Kampları internet sitesinden yapılan açıklamada, kamplara katılan gençlerin ulaşım konaklama ve yemek ihtiyaçlarının Gençlik ve Spor Bakanlığınca karşılandığı ve gençlerden herhangi bir ücret alınmadığı belirti..
   


Similar Threads: Okullarında Karma
Forum Başlık Tarih
Bunları biliyormusunuz Azınlık Okullarında Kıyafet Uygulaması 29 Kasım 2012
Bunları biliyormusunuz Havludaki kirleri çıkarmak için... 18 Aralık 2012
Bunları biliyormusunuz Balık kokusunu çıkarmak için 3 Aralık 2012
Bunları biliyormusunuz Zor Lekeleri Çıkarmanın Yolları 17 Temmuz 2010
Bunları biliyormusunuz Eldeki Kokuları Çıkarma Yöntemleri 8 Mart 2010