Yaprak Dökümü Kötü Yola Düşüyor

'Medya Bölümü' forumunda Wish tarafından 10 Mar 2009 tarihinde açılan konu

 1. [​IMG]

  Uyuşturucu kullandığı için tedavide olan Caner Kurtaran'ın ardından Yaprak Dökümü dizisinin diğer başrol oyuncusu Tolga Karel'de alkol tedavisi görecek.

  'Yaprak Dökümü'nün Oğuz'u Tolga Karel'in sevgilisi Öykü Çelik 'Orada Neler Oluyor'da ilginç bir itirafta bulundu. Öykü "Tolga alkol aldığı zaman değişiyor. Bambaşka oluyor. Felaket bir adam haline bürünüyor ve beni çok üzüyor. Böyle zamanlarda korkuyorum ve onu tanımakta zorlanıyorum. İki hafta önce uçakta alkollü bir şekilde dövüldükten sonra ona 'Ya içmeye devam edersin ya da beni bir daha bulamazsın. 21 yaşındayım ve bu ömrü sana harcayamam' diye rest çektim. Kapıyı vurup çıktım. 2 gün sonra telefon açıp 'Söz veriyorum. Tedavi olacağım ve bir daha içmeyeceğim' dedi. İki haftadır içmiyor, sorun yaşamıyoruz. Bir de benim için şarkı yapmış. Bu şarkıdaki yoğun duygular ona son kez daha şans vermeme neden oldu" dedi.
  Şarkının sözleri şöyle:
  'Her günüme bir gün kattın
  Çok teşekkür ederim
  Yokluğun olması gerekendi
  Ben çok beterim'.

  Bu sırada stüdyonun diğer konuğu tiyatrocu Erol Günaydın, Öykü'ye "Bak kızım, böyle sanatçı olmaz. Senin oğlan değerini fena halde düşürmüş. Her gittiği yerde kavga çıkartıyor. Sana da yazık oluyor. Biz de içerdik, ama böyle rezil olmazdık" dedi.