Yapılan Ilk Galaktik Federasyon Yayını

'Güncel Bilgiler' forumunda alemşah tarafından 29 Ara 2010 tarihinde açılan konu

 1. Saat 17:10 sularinda yerel televizyonlarin haberlere basaldigi sirada kendisini Ashtar Galaktik Komutanligindan "Vrillon" ismiyle tanıtan bir ses yerel televizyonun yayin yaptigi sinyale girmeyi basardi. 6 dakika boyunca yerel tv kanalini tilt eden illegal yayin devam etti, kanal sahipleri ve yayıncılar tarafından nekadar durdurulmaya calisilsa da birturlu basarili olamdilar. “Resmi bir kurum mesajı engellemeye çalıştı. Binlerce insan televizyon kanalına ve polise telefon etti. Yayın kurulu, canlı yayında bir özür sunarken, bunu “muzip bir radyo yayını” ve “şaka” olarak addettiler. Bu “şaka”nın kaynağı ise hiçbir zaman tespit edilemedi.
  [​IMG]
  Vrillion’un Kasım 1977 tarihli mesajının tam metni ise şöyle:

  “Ben Ashtar Galaktik Komutanlığı temsilcilerinden Vrillion. Uzun yıllardır bizi gökyüzündeki ışıklar olarak gördünüz. Şimdi sizinle, diğer kardeşlerinizle de olduğu, gibi barış ve bilgelik adına konuşuyoruz. Irkınızın ve dünyanızın kaderi ile ilgili sizi uyarmaya geldik. Böylece kardeş varlıklarla iletişime geçebilir ve aynı zamanda dünyanızı ve çevrenizdeki dünyalarda yaşayan varlıkları tehdit eden tehlikelerden korunmak için gerekli önlemleri alabilirsiniz. Bu; gezegeniniz Acquarius Çağı’na girerken, büyük uyanışa katılabilmeniz içindir. Yeni Çağ ırkınız için evrimin ve büyük barışın hüküm sürdüğü bir çağ olacaktır; tabii eğer yönetiminiz kendi kararlarını uygulatan şeytani güçlerin farkına varırsa.

  Şimdi dinleyin; çünkü bu şans bir daha elinize geçmeyebilir. Tüm şeytani silahlarınızı yok etmelisiniz. Çatışma zamanı bitti ve eğer hak ettiğinizi gösterirseniz, parçası olduğunuz ırk evriminin bir üst aşamasına geçebilir. Barış ve iyi niyet içinde yaşamayı öğrenmek için kısa da olsa zamanınız var.

  Gezegendeki küçük gruplar bunu öğreniyor ve yükselen Yeni Çağ’a geçebilmek için yaşıyorlar. Bunu kabul etmek veya reddetmekte özgürsünüz; ancak sadece barış içinde yaşamayı öğrenenler ruhani evrim alanına geçebilecekler.

  Şimdi Ashtar Galaktik Komutanlığı’nın temsilcisi Vrillion’un sesine kulak verin. Dünyanızda kol gezen sahte kahinler ve rehberlerin farkına varın. Onlar, sizin para adını verdiğiniz enerjinizi sizden alacak ve bunu kötü sonlar için kullanacaklar. Size de karşılığında değersiz artıklar kalacak.

  Yüksek benlikleriniz sizi bundan koruyacaktır. Size gerçeği, karmaşayı, kaosu ve yalanı fısıldayan içinizdeki sese karşı hassas olmayı öğrenmelisiniz. İçinizde varolan gerçeğin sesini dinlemeyi öğrenin.. ve evrim yoluna doğru ilerleyin.

  Bu bizim sevgili arkadaşlarımıza mesajımızdır. Sizin, gökyüzünde ışıklarımızı izlemeniz gibi biz de yıllarca sizin gelişiminizi izledik.

  Dünyanızda ve dünyanızın etrafında; bilimadamlarınızın da kabul ettiği daha fazla varlıklar mevcut.

  Sizinle ve ışığa olan yolunuzla ilgili derin endişe duyuyoruz ve size yardım edebilmek için elimizden geleni yapacağız. Korkunuz olmasın; sadece kendi benliklerinizin farkına varın ve dünyanızda uyum içerisinde yaşayın. Ashtar Galaktik Komutanlığı olarak ilginize teşekkür ediyoruz. Şimdi bulunduğunuz 3 boyutlu düzlemden ayrılıyoruz. Yüksek sevgi ve gerçeklik sizinle olsun”

  Not: Ceviri Shaban Interactive pro. aittir. Abdullah Ertan tarafindan cevrilmistir...

  alıntı
   
Yükleniyor...