Yalancısın Sen Atv

'Popüler Diziler' forumunda Bloom tarafından 19 Haziran 2009 tarihinde açılan konu


 1. Atv ekranlarında yepyeni bir mahalle dizisi başlıyor: "Yalancısın Sen"..
  Başrollerini Serkan Kuru ve Feride Çetin'in paylaştığı Yalancısın Sen süper baba tadında bir yapım olacak. Evlilikten korkan erkekler bu dizide kendilerini bulacak!
  [​IMG][​IMG]

  atv'de 16 Haziran akşamı 'Yalancısın Sen' sıcacık bir mahalle dizisi. Çekimleri Kuzguncuk'ta gerçekleştirilen yapımın başrollerini 'Hatırla Sevgili' dizisinde pastacı Güzide rolüyle izlediğimiz Feride Çetin ve 'Kalpsiz Adam', 'Kelebek Çıkmazı', 'Emret Komutanım' adlı dizilerde rol alan Serkan Kuru üstleniyor. İsmail İncekara, Gamze Gözalan, Gül Onat, Kamuran İnselel, Aykut Taşkın gibi oyuncuların da yer aldığı 'Yalancısın Sen', özellikle kadınların bir türlü cevabını bulamadığı 'Erkekler neden evlenmekten korkar?' sorusuna yanıt arıyor.

  Metin Günay'ın yönetmenliğini üstlendiği dizide olaylar evlilikten kaçan yakışıklı avukat Ömer ve çocuklarıyla beraber hayata tutunmaya çalışan genç anne Nazan ekseninde gelişiyor. Tesadüfler sonucu yolları kesişen adam ve kadının beyaz yalanlarla başlayan ilişkileri yavaş yavaş aşka dönüşüyor.

  Bugüne kadar pek çok dizide rol alan Serkan Kuru, 'Yalancısın Sen'de ilk kez başrol oynadığı için çok heyecanlı olduğunu söylüyor. Dizide Ömer karakterini canlandıran Kuru, 'Yalancısın Sen'in çok doğru bir iş olduğunu belirterek rolünü şöyle anlatıyor: "Ömer boşanma avukatı olduğu için evliliklere inanmıyor. Özellikle evlilikten korkan erkekler bu dizide kendilerinden çok şey bulacak." Rol arkadaşı Feride Çetin'le iyi bir uyum yakaladıklarını söyleyen Kuru, "Feride'yle elektriğimiz tuttu" diyor.
    2. Cevap: Yalancısın Sen Atv

  iLqinç bişeye benzio :D payLaşım için saoL!! ;)
    3. Cevap: Yalancısın Sen Atv

  Diziler tatile giriyor ama onların yerine yenileri geliyor.Bakalım bu nasıl bir dizi olacak? Teşekkürler Melisacım.;)