Yakartop Yarışması Star TV

'Popüler Diziler' forumunda Aysell tarafından 12 Nis 2010 tarihinde açılan konu

 1. Yakartop Yarışması başvuru
  star Yakartop Yarışması


  [​IMG]

  Yakartop çocukken hepimizin severek oynadığı eğlenceli bir oyundu. Yakartop şimdi bir yarışma olarak Star TVde Yetkin Dikicilerin sunumuyla seyirciyle buluşacak.Program pazar ve pazartesi akşamları yayınlanacak.

  Yarışmada her şey yarışmacıların ucunda numaralar olan anahtarlar arasından seçim yapmasıyla başlıyor. Buna göre kazanma mücadelesi verecek 14 yarışmacı, kendilerine çıkan anahtarın numarasına göre kutusunu belirliyor ve yerine geçiyor. Kasaların içinde ise 2 ev ile 1000 TL,2 bin TL, 3 bin TL, 4 bin TL, 5 bin TL, 10 bin TL, 12 bin TL, 14 bin TL, 16 bin TL, 18 bin TL, 20 bin TL, 25 bin TL, 30 bin TL, 40 bin TL, 50 bin TLlik para ödülleri yer alıyor.

  Sonrasında ise toplar karışmaya başlıyor ve numarası çıkan yarışmacı sunucunun yanına gelerek yakacağı yarışmacıyı belirlemeye çalışıyor. Eleme yapmak zorunda olan yarışmacı, seçtiği kişinin hayat hikayesini izliyor ve kararını ona göre verip ya o kişiyi yakıyor ya da vazgeçip bir başkasına yöneliyor.

  Yanan yarışmacı ise kasasının içinde ne varsa kaybediyor ancak yarışmadan elenmiyor. Ve numarası çıkıp eleme sırası kendisine geldiğinde isterse kendisini yakanı, isterse de bir başkasını yakabiliyor.