Yahşi Cazibe Finali Nasıl Bitti?

'Popüler Diziler' forumunda Elfida tarafından 17 Haziran 2012 tarihinde açılan konu


  1. Yahşi Cazibe Finalinde neden Cazibe Yoktu?


    Yahşi Cazibe Finali

    Senaristler çıldırmış olmalı... Yaklaşık iki yıldır Cazibe ve Kemal'i biraraya getirmek için uğraştık (Feriha ve Emir'de aynı durumda) tam tamamdır sonunda mutlu sona erdiler derken hopppp bir bölümde ayrılık yaşandı.

    Geçtiğimiz hafta sürpriz bir şekilde memleketine dönen Cazibe final bölümünde rol almadı. Ayrıca Cazibe'nin bir dolandırıcı olduğu, daha önce pek çok erkekle evlenip ortalardan kaybolduğu çıktı ortaya. Bu işin nedeni, başrol oyuncusu Aslıhan Gürbüzün sona eren sözleşmesini yenilemek istememesi olarak basına yansıdı. Yani bize yıllardır dolandırıcı bir kadının hikayesi anlatılmış bizde inanmışız.

    Senarist Gani Müjde konuyla ilgili şunları söyledi: “Final bölümü bize de sürpriz oldu. Biz Cazibe ve Kemal ile bebekli bir final yapacaktık. Ama yapımcı Cazibenin son bolüme gelmeyeceğini bildirdi. Biz de apar topar eldeki oyuncularla yeni bir mutlu son yaptık. Kemalin Simgeyi seçmesi için de senaryo gereği büyük bir hayal kırıklığı yaşaması gerekiyordu. Bu duygusal kırılma da ancak ihanetle mümkündü. Cazibe karakterini istemeden de olsa kötü çizmek zorunda kaldık. Ben yarattım ben öldürdüm açıklamasını yaptı.