yahşi cazibe dizi replikleri

'Popüler Diziler' forumunda YAREN tarafından 26 Ekim 2010 tarihinde açılan konu


 1. yahşi cazibe simge replikleri,
  yahşi cazibe simgenin sözleri


  [​IMG]

  Yahşi Cazibe dizisinde rolalan Hande Katipoğlu Simge karakteriyle söylediği sözler;

  _Ben öyle masraflı kadınlardan olamadım Aslıcım. Bi lokma havyarlı risotto, bi İtalyan malı kaşmir hırka Hepsi bu! Cüzdanı akrepli sevgiliye haayır,Cüzdanı akrepli sevgiliye haaayır..


  Bir toprak parçasına ikki yudum su döküp çiçek eker gibi ekti beni. Yok işi varmış. Bişeyler.. bi bahaneler.. (Kemal onu yemeğe götürmediğinde)


  Bana baksana sen. Genç ve güzel bir kadın bu şehirde doğaçlama olarak yemeğe çıkamayacak mı yani. Erkek olsam hemen yer bulurdunuz değil mi? Kadına da ayrıma haayır.. kadına da ayrıma haaayır


  Babişko sen benim sloganımı bilmiyorsun galiba. Ucuz çantaya hayır. Ucuz çantaya hayır. (Babası istediği pahalı çantayı almayınca)


  Çirkinleşme, Kemal var ya şu an kendimi Türkbükünde üç yıl öncesinin bikinisi ile 5 yıl öncesinin hit şarkısı ile dans ediyor gibi hissediyorum. (Kemale kızdığında)

  Çok mağdurum, hep mağdurum, en mağdurum. Kemal ile galiba kesin ayrıldık. Şirketten de istifa etmiş Hani sezon sonu indirime gidip, en beğendiğin elbisenin kendi bedenine göre olanını bulamayıp yıkılırsın ya işte tam öyle hissediyorum. (Kemalle kavga ettiğinde)