wolfteam altını nakite çevirme

'Sorun Cevaplayalım' forumunda Aderito tarafından 4 Aralık 2012 tarihinde açılan konu


 1. wolfteam oyununda altını nakite nasıl çeviriyoruz bilgi

  Bedava nakit hilesi
  Wolfteam nakit hilesi, nakit alma hilesi, nakit alma, wolteam nakit hack, nakit alma yolları anlatılmaktadır

  Bedava nakit hilesi
  MMOFPS online oyunu olan wolfteam oyuncuların her oyunda olduğu gibi item satın alabilecekleri bir oyundur. Wolfteam oyun içi para ile ve nakit ile alınabilen eşyalar vardır. Tabi bunlara ek olarak nakitli eşyalar oyun içindedaha çok fazla güce sahiptir. Nakitli eşyalar oyunda daha güçlü ve rütbe geçmenize yardımcı olur nakitli eşyaları aldığınızhalde ek olarak KP puanı gelir.

  KP puanı ise oyun içinde KP dükkanında alışveriş yapmınızı sağlar KPli eşyalar nakitli
  eşyaların KP hali ve çok pahalı olduklarından güçlü eşyalardır.Oyun içinde KP puanı yükseldikçe alacağınız güçlü silah seçenekleri çoğalır.

  Kısayoldan nakit sahibi olmak için
  Wolfteam oyun içi nakite sahip olup oyun içinde dilediğiniz eşyayı satın alarak oyunun keyfini daha çok çıkarın diye Wolfteam sitesinde bedava joypara kazanarak oyun içi nakite çevirebilirsiniz. Wolfteam sitesinde bedava joypara almak için Wolfteam sitesine girerek Joypara Yükle butonunu veya site üzerindeki Joypara butonuna tıklayarak Joypara alma ve
  oyun içi nakite çevirme sitesine geldiniz. Sol tarafta bulunan joypara yükle ile açılan yeni sayfada sponsorpay ve Matomy seçenekleri bedava joypara kazanmanıza yardımcı olur. Kazanmak için sponsorpay ve Matomy birini seçip ordaki;


  Reklamları doldurup
  Sitelere üye olarak
  Anket doldurarak
  Ürün satın alma

  İşlemlerini doldurarak kazanacağınız puanlar 1000 puan veya 1000 puanı geçmiş ise Sol tarafta bulunan Cüzdanımı tıklıyarak açılan alt kutuda Jpleri çevir seceneğini tıklıyoruz ve Çevirmek istediğimiz oyunu seçip miktarı seçip çeviriyoruz.Ve oyun içine o miktarın yarısı kadar gelir.Örnek olarak 1000 jp /500 nakit olarak oyuna yansır.

  Nakit çevirme miktarları:
  1000 nakit 500 oyun içi para
  10.000 nakit 5.000 oyun içi para
  20.000 nakit 10.000 oyun içi para
  30.000 nakit 15.000 oyun içi para
  50.000 nakit 25.000 oyun içi para
  80.000 nakit 40.000 oyun içi para
  100.000 nakit 50.000 oyun içi para