winx club karekterleri resimleri

'Eğitim Merkezi' forumunda Bloom tarafından 27 Haziran 2008 tarihinde açılan konu


 1. Winx Club Bloom : Serinin başlarında 16 yaşındadır. Winx Club'ın ana karakteri baş oyuncusudur. 'Ejder Ateşi (Dragon Fire)' gücüne sahiptir. Dünya'dan geldiği sanılsa da aslında Domino'nun prensesidir. Sky'a çok ama çok aşıktır. Annesini ve babasını ise 'Winx Kayıp Krallığın Sırrı've sihirli macera adlarda sinema filminde bulmuştur. Bloomun, Daphne adlı birde ablası vardır. Ablası Daphne su perisidir, Bloom ise Magic boyutunun en güçlü sihiri olan Ejder Ateşi'ne sahiptir. Kiko, onun evcil hayvanıdır. Lockette ise pixie'sidir. En iyi arkadaşı ise Stella'dır. Selkie'si Serena'dır.
  bloom.jpg
  Winx Club Stella : Güneş'in ve Ay'ın gücünü kullanır. Brandona aşıktır. Konuşkandır ve modayı çok sever. Sihirli Boyut'un merkezi olan Solaria'dan gelmektedir. Ebeveyinleri Kraliçe Luna ve Kral Radius'dur. Stella yıldızları, annesi Ay'ı, babası ise Güneş'i temsil etmektedir. En sevdiği arkadaşı Bloom'dur. Pixie'si Amore'dir. Selkie'si Illiris'dir.

  stella.jpg
  Winx Club Flora : Doğa gücünü kullanır. Oldukça sakin, iyi kalpli ve romantiktir. Helia'ya aşıktır. Linphea koruyucusudur.En sevdiği arkadaşı Layla'dır. Pixie'si Chatta'dır. Selkie'si Desiryee'dir.

  flora winx.jpg
  Winx Club Musa : Müzik gücünü kullanır. Müziği çok sever. Karamsar olmasına rağmen iyi bir arkadaştır. Riven'dan hoşlanır. Melody gezegeninden gelmektedir. En sevdiği arkadaşı ise Tecna'dır. Pixie'si Tune idi fakat 6. sezonda bilinmeyen bir nedenle Pixie'si Cherie olarak değiştirilmiştir. Selkie'si Sonna'dır.
  musa winx.jpg
  Winx Club Tecna : Teknoloji gücüne hakimdir. Bilgisayarı ve cep telefonunu çok sever. Bu nedenle mantıklı ve rasyonel bir kişiliğe sahiptir. Timmy'e aşıktır. Zenith gezegeninden gelmektedir. En sevdiği arkadaşı ise Musa'dır. Pixie'si Digit idi fakat 6. sezonda bilinmeyen bir nedenle Pixie'si Caramel olarak değiştirilmilştir. Selkie'si Lithia'dır.
  tecna winx.jpg
  Winx Club Layla : Diziye 2. sezonda katılmıştır. Morfix sıvısı gücünü kullanır. Sporu çok sever. Nabu ile nişanlıydı fakat Nabu 4. sezonda Karaçember Büyücüleri'nin açtığı geçidi kapatırken ölmüştür. Daha sonra Roy ile aralarında bir şey olmuştur ve Nex de ona aşıktır. Andros gezegeninin prensesidir. En sevdiği arkadaşı ise Flora'dır. Pixie'si Piff'dir. Selkie'si Lemmy'dir.
  layla winx.jpg
  Winx Club Roxy : Diziye 4.sezonda katılmıştır. Hayvan gücünü kullanır. Yeryüzünün son perisidir. Bu nedenle Karaçember Büyücüleri onu yok etmek istemektedirler. Winx perilerinden değildir. Winx Club'un en güçsüz perisi olsa da irade gücüyle bir periliği yürütmektedir. En iyi arkadaşı ise Flora'dır.
  roxy winx.jpg
  Winx Club Daphne : Daphne Bloom'un lanetli kız kardeşidir. Su gücünü kullanır. Dizinin bütün sezonlarında görülmüştür. 5. sezonda Bloom'un Sirenix Gardiyanı Tritannus'u yendikleri için ödül olarak laneti kaldırmıştır. 6. sezonda da Winx Club'e katılmıştır. Sihir Tarihi dersi vermektedir.
  daphne winx.jpg
  Winx Club Eldora : Diziye 6.sezonda katılmıştır.Winx'e Mythix'i kazanması için öncülük eder. Mythix perisidir.

  aldora winx.jpg
    2. Kızım winx clup kızlarını çoook seviyor... Ama kızım senin değil kendisinin bloom olduğunu iddia ediyor..:f30:
    3. Chemist kızım cevabını yarın kendi verecekmiş
  hazırlıklı ol derim :f106:
  laf aramızda civciv resimli nolcak dedi sana :f30:
    4. Ellerine sağlık Bloom kızım da bayılacak bunlara teşekkürler...
    5. eline sağlık bizim bloom he :f118:

  sonrada yeni üyemiz blum neden destinaya teşekür etmişsin:f196:

  resimleri Bloom atmış yane orijinal :f196:bloom atmış
    6. fıstığım teşekkürler hepsi çok güzel :f118:
    7. Discoverer şunu demek istedi Blum..
  Bizim orjinal üyemiz olan bi Bloom var sen neden Destinaya teşekkür ediyorsun.. Konuyu sen yollamadın ki demek istedi..:f63:
    8. meleğim teşekkürler ellerine sağlık harika resimler :f40:
    9. Rica ederim beğendiyseniz ne mutlu bana