Wilma elles eşi Kerem Göğüş kimdir

'Biyografi' forumunda Demet tarafından 23 Mayıs 2015 tarihinde açılan konu


 1. Wilma elles eşi Kim

  Öyle bir geçer zamanki Caroline ve Filinti dizisinde tanıdığımız Wilma elles 22 Mayıs 2015 Beyaz Show'un konuğu oldu.
  İkiz bebek bekleyen Wilma ikizlerinin biri erkek diğerinin kız olduğunu söyledi. İkizlerinin isimlerinin henüz netleşmediğini söyleyen Wilma Türk isim olacağını söyledi.

  22 Mayıs Eşi Kerem Göğüş'ün Doğum günü olduğunu söyleyen Wilma Elles Eşine Duygu yüklü mesajlar gönderdi.

  kerem_wilma.

  Kerem Göğüş Kimdir Kısaca Tanıyalım.

  Kerem Göğüş 1980 yılında Ankara da dünyaya geldi. Kapadokya bölgesi Nevşehir eşrafından ünlü Göğüş ailesinin mensubu ve ağırceza hakimi, eski Nevşehir Avanos Belediye Başkanı Muharrem İlleez’in torunu olarak bu köklü ailedeki yerini aldı.

  Keşfetme ve yenilikleri takip etme olgusu Kerem Göğüş’ü kolej eğitiminden sonra Kıbrıs Yakın Doğu Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünü burslu olarak kazandırdı. Örnek bir öğrenci olan Kerem Göğüş, eğitimini Atılım Üniversitesi’nde devam ettirdi. Yıllar sonra kendisine konferanslar verme teklifinin geleceği bu üniversitede okurken iş hayatına atıldı ve aynı zamanda tüm derslerini başarıyla tamamladı.

  Ailesinden gelen girişimci ve ticari ruhla 2005’de Göğüş Yapı Sanayi A.Ş., Trend Rezidans İşletmeleri A.Ş., Göğüş Holding A.Ş. şirketlerini kurdu. Göğüş Holding Yönetim Kurulu Başkanı oldu. Yüzlerce çalışan, onlarca proje ile “Göğüş” markasını ulusal ve uluslararası arenaya taşıdı, şirketlerinin saygı ve güven barındıran bu marka değerini gün geçtikçe arttırdı.

  Kerem Göğüş ile evlenen Wilma Elles, Müslüman olup imam nikahı kıydırdı.

  Wilma Elles, işadamı sevgilisi Kerem Göğüş’ten Kapadokya’da evlenme teklifi almıştı. Teklifin ardından evlenme hazırlığına giren çift, nikah masasına oturdu.