Whitney Houston hayatını kaybetti

'Haberler' forumunda EyLüL tarafından 12 Şubat 2012 tarihinde açılan konu


 1. [​IMG]

  Whitney Houston Öldü
  Ünlü Şarkıcı Whitney Houston hayatını kaybetti

  Şöhret ve paranın artık eski cazibesini yitirdiği yerde bir çok ünlüyü esir alan uyuşturucuya bir kurban daha verdi dünyamız. Pop müziğin kraliçesi, Amerikalı ünlü şarkıcı Whitney Houston hayatını kaybetti.

  Grammy ödüllü şarkıcıyı, Kevin Costner ile oynadığı The Bodyguard filminde filmden çok daha ön plana çıkan şarkısı 'I Will Always Love You' ile hatırlar belki bir çoğumuz. Henüz ölüm nedeni tam olarak bilinmese de son yıllarda adı sıkça uyuşturucu ile anıldığı için nedeninin de bu olması oldukça muhtemel.

  "The Bodyguard" adıyla gösterilen filmindeki "I Will Always Love You" (Seni Daima Seveceğim) şarkısıyla Türkiye'de de milyonlarca kişinin gönlüne taht kuran Whitney Houston, dün gece 23.55'te, Los Angelesdaki Beverly Hilton otelinde ölü bulundu.

  EN ÇOK ÖDÜL KAZANAN KADIN SANATÇI

  415 ödülle dünyanın en çok ödül alan kadın sanatçısı olarak Guinness rekorlar kitabına giren, Grammy ödüllü sanatçının menajeri Kristen Foster, Houstonın ölüm nedeninin kesin olarak bilinmediğini açıkladı.

  Hem sesi hem de güzelliğiyle "müzik dünyasının altın kızı" ve "pop müziğin kraliçesi" olarak anılan Whitney Houston'ın, son yıllarda kendisini uyuşturucu batağından kurtaramadığı biliniyor.