WhatsApp Hızlı Mesaj ve Belge Paylaşma özelliği

'Teknoloji Haberleri' forumunda Eylem tarafından 17 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

 1. Eylem

  Eylem Site Yetkilisi


  WhatsApp Hızlı Mesaj ve Belge Paylaşma özelliği

  [​IMG]


  WhatsApp bir çok uygulama arasında en çok tercih edilen uygulama özelliğini koruyor ve sürekli yeni özellikler katarak kullanıcılarına daha kolay olanaklar sunuyor.

  WhatsApp’a iki yeni özellik geldi bunlardan ilki hızlı mesaj özelliği diğeri de dosya ve belge paylaşım özelliği eklendi.

  Whatsapp’a girmeden, ekran kilitliyken size yazan kişiye anında cevap verebileceksiniz.WhatsApp’a gelen mesajlar artık Apple Watch üzerinden görülebilecek ve buradan cevaplanabilecek.Bu özellik yoğun çalışan kişiler için çok işe yarayacak. Tabi bu özelliği kullanmak için İphone’a yeni çıkan iOS 9.1 güncellemesi yüklemeniz gerekiyor. İOS 9.1 güncellemesinden sonra ayrıca Whatsapp’ın son sürümünü güncellemek gerekiyor.  [​IMG]
  WhatsApp Hızlı Mesaj

  WhatsApp’da şuana kadar sadece fotoğraf, video, kişi ve ses dosyası gönderebiliyorduk. WhatsApp’ın çeviri veritabanında fark edilen “Belge indirilmedi” uyarısında geçen “Belge” sözcüğü, uygulama üzerinden yakında belgelerin de gönderilebileceğini gösteriyor. Bununla birlikte hangi tür belgelerin gönderilip alınabileceği henüz belli değil.