whatsapp da çevrimiçi olanları nasıl görürüm

'Sosyal Medya' forumunda Demet tarafından 23 Temmuz 2015 tarihinde açılan konu


  1. whatsapp da çevrimiçi olanları nasıl görürüm

    Whatsapp uygulamasını eskiden kullandığımız MSN gibi düşünmek tamamen yanlış olur. Bu uygulamada pek çok özellik olduğu doğrudur ancak maalesef MSN'de kullandığınız pek çok özelliği Whatsapp uygulamasından beklemek tamamen yanlış bir düşüncedir.

    Whatsapp anlık mesajlaşma ve internet üzerinden bedava konuşma imkanı veren güzel ve popüler uygulamaların başındadır.. Bu uygulama ile arkadaşlarınızla teke tek ya da grup olarak mesajlaşmanız mümkündür. Görüşmek istemediğiniz arkadaşlarınızı whatsapp uygulamasında engelleyebilirsiniz ancak bunun dışında sizi kimler whatsapp'a ekledi ya da kimler kişi listesinden çıkardı gibi beklentilerinizi şimdilik rafa kaldırın.

    Whatsapp kişilerinizin online yani çevrimiçi olup olmadığını ise kişi ile konuşma penceresi açtığınız zaman görebilirsiniz. Konuşma penceresini açtığınız zaman üst kısımda kişinin adının hemen altında " çevrimiçi " yazıyorsa arkadaşınız şuanda whatsapp uygulamasındadır eğer " çevrimiçi " değilde " son görülme tarihi " yazıyor ise arkadaşınızın en son ne zaman whatsapp uygulamasına girdiğini öğrenebilirsiniz.